B&B in La Cárcoba

Begindatum: Inchecken geselecteerd.
Tot datum
Einddatum: Uitchecken
  • Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
  • Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
  • Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Volgend weekend
Over twee weken
Over één maand
Over twee maanden

Populaire B&B in La Cárcoba

Posada Lunada

3.5-sterrenaccommodatie
Miengo
9.8 van 10, Uitzonderlijk, (202)
'Very nice two nights stay at this place. Last morning breakfast in front of the pasada. Great breakfast. The host is very helpful. Very clean room. We loved to stay here…'
Nederland
Jouke
De prijs is € 68
inclusief belastingen en toeslagen
15 nov - 16 nov
Posada Lunada

Posada Casa de Don Guzmán

3.0-sterrenaccommodatie
Vega de Pas
9.6 van 10, Uitzonderlijk, (25)
'We have stayed here several time and, for us, it’s a perfect stop-over.'
Verenigd Koninkrijk
Sally
De prijs is € 81
inclusief belastingen en toeslagen
15 nov - 16 nov
Posada Casa de Don Guzmán

Hospedaje Javier

3.0-sterrenaccommodatie
Isla
8.8 van 10, Uitstekend, (3)
De prijs is € 48
inclusief belastingen en toeslagen
17 nov - 18 nov
Hospedaje Javier
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld

De beste hotelbeoordelingen voor La Cárcoba

Ontdek meer over La Cárcoba

Informatie over B&B in La Cárcoba

Aantal beoordelingen
222
Accommodatie
1.001
Laagste prijs
€ 48
Hoogste prijs
€ 81

Veelgestelde vragen

Op zoek naar B&B's in La Cárcoba?
Als je op zoek bent naar iets anders dan een traditioneel hotel, dan is een bed and breakfast misschien wel het perfecte onderkomen voor jouw reis.
Ben je er nog niet zeker van of een B&B voor jouw vakantie de juiste keuze is?
Elke B&B heeft zo zijn eigen charme. Of het nu een gezellige woonkamer met open haard is of een zonovergoten plekje waar je kunt ontbijten, het zijn de kleine details die bed & breakfasts zo karakteristiek maken.
Wat zijn de populairste B&B's van La Cárcoba?
Dit zijn enkele van de populaire B&B's in de nabije omgeving: Posada Lunada - 12 kamers. Gelegen op 26,2 km van het centrum van La Cárcoba. Geniet van voorzieningen als een gratis ontbijtbuffet en diepe baden. Hospedaje Javier - 19 kamers. Op 26,9 km van de binnenstad. Geniet van voorzieningen als een buitenzwembad en een terras. Albergue Casa Vacas: 13 kamers. Gelegen op 20,3 km van het centrum van La Cárcoba. Posada Casa de Don Guzmán - 9 kamers. Op een afstand van 14,1 km tot het centrum. Geniet van voorzieningen als een unieke inrichting en een terras. Cantabria Surf Hostel: 4 kamers. Bevindt zich op 20,1 km van het centrum van La Cárcoba.
Wat is de beste tijd van het jaar om een B&B te boeken in La Cárcoba?
Bij een reis naar La Cárcoba, zijn de temperaturen en regenkansen doorheen het jaar belangrijke factoren om rekening mee te houden. De warmste maanden zijn gewoonlijk augustus en juli, met een gemiddelde temperatuur van 19 °C. De koudste maanden zijn februari en januari, met een gemiddelde temperatuur van 10 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in La Cárcoba is 1194 mm.
Hoe kom ik in La Cárcoba en hoe reis ik daar rond?
Je bezoek aan La Cárcoba in kaart brengen is simpel met deze vervoersopties. Vlieg naar Santander (SDR), gelegen op 18,7 km van de binnenstad. Als je graag op pad gaat in de omgeving, overweeg dan om een auto te huren om meer bezienswaardigheden te bezoeken.