Kyoran Seigatei

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Airconditioning
  • Keuken

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
1 van 1 kamer weergeven

Kamer

  • Max. aantal: 5
  • 3 eenpersoonsbedden OF 2 eenpersoons futons

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kyoran Seigatei ligt in Gion, een wijk in Kyoto. Markt van Nishiki en Yasaka-altaar zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Biwameer en Arashiyama Bamboebos. Kyoto Gyoen Nationaal Park en Kyoto Aquarium zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Kyoto
Meer villa's in Kyoto
Kaart
Kanayacho, 546, Kyoto, Kyoto Prefecture, 0

In de buurt

  • Een gracht omzoomd door weelderige begroeiing en een rode brug.
    Kanaal van het Biwa-meer
    1 min. wandelen - 0.2 km
  • Een traditionele Japanse tuin met uitzicht op herfstkleuren, een stenen lantaarn en een houten gebouw.
    Kenninji-tempel
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Een helder verlichte stadstraat 's nachts, met gebouwen met verlichting en een voetpad met bomen.
    Kawaramachi-straat
    6 min. wandelen - 0.5 km
  • Traditionele Japanse architectuur met versierde lantaarns en borden.
    Gion Corner
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Een traditionele Japanse tempel met rode en witte gebouwen, omringd door weelderige groene begroeiing en een menigte bezoekers.
    Yasaka-altaar
    14 min. wandelen - 1.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Kiyomizu-gojo - 3 min. wandelen
  • Station Gojo - 13 min. wandelen
  • Osaka (ITM-Itami) - 62 min. rijden

Restaurants

  • 櫻バー
    2 min. wandelen
  • Homemade Ramen Aoba 自家製 麺 碧葉
    3 min. wandelen
  • ラーメン藤 五条店
    2 min. wandelen
  • 辨慶東山店
    1 min. wandelen
  • Cafe Kano (喫茶 カノ)
    5 min. wandelen

Over deze accommodatie

Kyoran Seigatei

  • Hotel vlak bij Kawaramachi-straat
  • Kyoran Seigatei ligt op een steenworp van Markt van Nishiki en Kiyomizu Temple en heeft veel te bieden.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
  • Parkeerplaatsen ter plaatse en een oplaadpunt voor elektrische auto's

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Gezinsvriendelijk

  • Keuken in de kamer
  • Koelkast op de kamer

Kamervoorzieningen

Badkamer

  • Douche

Entertainment

  • Tv

Eten en drinken

  • Keuken
  • Koelkast

Meer

  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Wasmachine

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.

Hoe laat kan ik bij Kyoran Seigatei inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Kyoran Seigatei uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Kyoran Seigatei?

Dit hotel ligt in Gion, op 10 minuten wandelen van Kanaal van het Biwa-meer en Kawaramachi-straat. Ook Gion Corner en Pontocho-laan liggen op een kwartiertje wandelen. Station Kiyomizu-gojo ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Station Gojo is het 13 minuten wandelen.