JapaneseWestern style Queen bedroom A for 4 peop / Kyoto City Kyōto
Fotogalerie voor JapaneseWestern style Queen bedroom A for 4 peop / Kyoto City Kyōto





Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 241
27 feb - 28 feb
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Misschien vind je dit ook leuk

THE BLOSSOM KYOTO
Shimogyo
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
- Sportschool
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 2.555 beoordelingen
De prijs is € 109
3 mrt - 4 mrt
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Kyoto City, Kyōto
Lokaal vervoer
- Station Kiyomizu-gojo - 7 min. wandelen
- Station Sanjo Keihan - 16 min. wandelen
- Osaka (ITM-Itami) - 61 min. rijden
Restaurants
- ろじうさぎ3 min. wandelen
- 名月堂3 min. wandelen
- サガン3 min. wandelen
- 喫茶スズキ1 min. wandelen
- おやじ1 min. wandelen
Over deze accommodatie
JapaneseWestern style Queen bedroom A for 4 peop / Kyoto City Kyōto
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
1470683








