Gehele woning
A 6minute walk from Kyoto Station conveniently l / Kyoto Kyōto
Dit vakantiehuis met een keuken ligt op enkele stappen van Kawaramachi-straat
Fotogalerie voor A 6minute walk from Kyoto Station conveniently l / Kyoto Kyōto





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
3 slaapkamers2 badkamers100 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Onyado Nono Kyotoshichijo Natural Hot Springs
Onyado Nono Kyotoshichijo Natural Hot Springs
- Spa
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 3.871 beoordelingen
De prijs is € 83
23 feb - 24 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
1365318
Over deze buurt

Kyoto, Kyōto
In de buurt
Kawaramachi-straat1 min. wandelen - 0.2 km
Kyoto Station Building7 min. wandelen - 0.7 km
Kyototoren10 min. wandelen - 0.9 km
To-ji-tempel17 min. wandelen - 1.4 km- Hoofdkantoor van Nintendo19 min. wandelen - 1.7 km
Lokaal vervoer
- Station Kyoto - 6 min. wandelen
- Station Kujo - 6 min. wandelen
- Osaka (ITM-Itami) - 55 min. rijden
Restaurants
- 鳥楽5 min. wandelen
- 見聞録京都アバンティ店4 min. wandelen
- Harvest Kitchen4 min. wandelen
- 純喫茶 みなみ4 min. wandelen
- 和食さと5 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over A 6minute walk from Kyoto Station conveniently l / Kyoto Kyōto
Beoordelingen
10








