Het appartement in Kressbronn am Bodensee ligt op de eerste verdieping en biedt 45 m² ruimte voor maximaal 2 gasten. Er is 1 slaapkamer en 1 badkamer. Jullie beschikken over een volledig uitgeruste keuken, wifi, tv en een babybedje.
Haus Zapf in Kressbronn am Bodensee biedt een gedeelde tuin waar jullie heerlijk kunnen ontspannen tijdens jullie verblijf.
Er zijn 3 gedeelde parkeerplaatsen op het terrein beschikbaar. Evenementen zijn niet toegestaan. Alle accommodaties zijn bereikbaar via trappen en zijn niet rolstoeltoegankelijk.
dit appartement ligt in Kressbronn. Schmidt am Bodensee Wijngaard en Adventure Park Kressbronn zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Apfellabyrinth en Aquamarin Wasserburg am Bodensee bezoeken. Graf-Zeppelin-Haus en Das Verrückte Labyrinth zijn ook een bezoek waard. Beleef een natuuravontuur zoals wandelen of fietsen. Bekijk onze reisgids voor Kressbronn
Friedrichshafen (FDH-Friedrichshafen - Lake Constance) - 30 min. rijden
Restaurants
Pi Weinbar Kurek
6 min. rijden
Max & Moritz Gasthaus-Brauerei GmbH
3 min. rijden
Restaurant Adler Nonnenhorn
6 min. rijden
Hotel Haus Am See
6 min. rijden
Gasthof Adler
7 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Apartment with Shared Garden and Wi-Fi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday Apartment with Shared Garden and Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Apartment with Shared Garden and Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Apartment with Shared Garden and Wi-Fi?
Dit appartement in Kressbronn ligt op 1,3 km van Apfellabyrinth en op 5 km afstand van Schmidt am Bodensee Wijngaard en Adventure Park Kressbronn. Ook Asklepios Klinik Lindau en Wasserburg Castle liggen op 10 km afstand. Station Kressbronn ligt op 30 minuten wandelen.