Hotel Sanda ligt in Sanda. Bezoek culturele hoogtepunten Museum over de Natuur en Activiteiten van de Mens in Hyogo en De Oudste Klimoven. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Arima Onsen en Inter-golfclub van Yokawa. Mentai Park en Kanefuku Mentai Park Kobe Sanda zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Sanda
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Sanda Hotel
Hotel Sanda Sanda
Hotel Sanda Hotel Sanda
Veelgestelde vragen
Waar staat Hotel Sanda?
Dit hotel in Sanda ligt op 4,1 km van Museum over de Natuur en Activiteiten van de Mens in Hyogo en op 10 km afstand van Mentai Park en Kanefuku Mentai Park Kobe Sanda. Ook Museum van Voormalig Kuki-huis en Arimafuji-park liggen op 10 km afstand. Station Sanda Woody Town Chuo ligt op 8 minuten wandelen en naar Station Sanda Minami Woody Town is het 17 minuten wandelen.