Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Spacious Apartment - 5-7 minute walk to Shinkansen and Shin-Kobe Subway Station

Fotogalerie voor Spacious Apartment - 5-7 minute walk to Shinkansen and Shin-Kobe Subway Station

Een eethoek met een ronde tafel voor vier personen, een vaas met bloemen en uitzicht op een woonkamer met een bank en een televisie.
Een kamer met een groot schilderij van een houten steiger die uitkomt op een kalme zee.
Een moderne woonkamer met een bank, eettafel en uitzicht door een groot raam.
Een eethoek met een ronde tafel voor vier personen, witte muren, een plafondventilator en een raam met gordijnen.
Een hotelkamer met twee bedden, elk voorzien van een oranje kussen en een donkerdekkens. Tussen de bedden staat een nachtkastje met een lamp.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 5100 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Barbecue
De huidige prijs is € 131
14 okt - 15 okt

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Spacious Apartment - 5-7 minute walk to Shinkansen and Shin-Kobe Subway Station

  • Sea View Court Kobe is een zeven verdiepingen tellend hotel- en appartementengebouw in westerse stijl, gelegen in het hart van de middelste niveaus van het centrum van Kobe, met een prachtig panoramisch uitzicht op Kobe Bay. Het gebouw is omgebouwd tot een hotel / pension in de stijl van een appartement en is ideaal gelegen in een luxe rustige woonwijk.

    Er zijn twee zeer ruime appartementen op elke verdieping van ongeveer 1000 m² of ongeveer 100 m² vloeroppervlak. Elk appartement heeft twee slaapkamers, twee badkamers, een woonkamer, een eetkamer, een volledig uitgeruste keuken en een bijkeuken. De appartementen zijn volledig ingericht in plaats van rijkelijk en volledig uitgerust als serviceappartementen, compleet met een koelkast, wasmachine, keukengerei, bestek en kookfaciliteiten enz.

    Sea View Court Kobe ligt op slechts ongeveer 10 minuten met de bus van de drukte van het centrum van de stad bekend als Sannomiya of slechts 3-4 minuten met de taxi naar Shin Kobe Station voor de Shinkansen-bullet treinen.

    Bij Sea View Court Kobe streven we ernaar om u het comfort te bieden van een thuis weg van uw eigen huis in een appartementstijl die leeft tijdens uw bezoek aan Kobe. We doen er alles aan om ervoor te zorgen dat u zich bij ons thuis voelt. Sea View Court Kobe biedt u de toevluchtsoord en alternatief voor de beslotenheid om opgesloten te zitten in een kleine hotelkamer, meestal gelegen in drukke commerciële gebieden waar de lucht meestal niet schoon is. U zult schone frisse lucht inademen, zich in uw tijdelijke huis kunnen ontspannen terwijl u geniet van het adembenemende panoramische uitzicht op Kobe vanuit uw appartement of slaapkamer.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Keuken

  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Balkon
  • Barbecue
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Lift
  • Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 100 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

No check-in possible after 10pm.
Management has the right to assign a different apartment of same standard in case of unavailability!
Management needs to take a photo of ID with photo of the guest who made the booking when checking in. NO ID - NO Check-in and NO Refund.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed: birthday parties

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief verjaardagsfeesten) met max. 6 zijn ter plaatse toegelaten
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Over deze buurt

dit appartement ligt in Chuo-wijk, een wijk in Kobe. Kindermuseum en Winkelcentrum Anpanman en Haven van Kobe zijn zeker een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Als je liever wat gaat shoppen, kan dat bij Winkelcentrum Kobe Harborland. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadion Hanshin Koshien of Glion Arena Kobe. Bekijk onze reisgids voor Kobe
Meer appartementen in Kobe
Kaart
Kobe, Hyogo

In de buurt

  • Een dierentuin ingang met een bord, vlaggen en een poster van een panda.
    Oji-dierentuin van Kobe
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Diverse werktuigen en houten voorwerpen staan op een houten plateau.
    Takenaka-museum voor Timmergereedschap
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Een kabelbaan met een stadsbeeld op de achtergrond.
    Shin-Kobe-kabelbaan
    17 min. wandelen - 1.5 km
  • Een tuin met een glazen kas, een traditioneel gebouw en uitzicht op zee.
    Nunobiki-kruidenpark
    4 min. rijden - 2.0 km
  • Stadsbeeld met een opvallend gebouw met een rode dak en een toren, omringd door bomen en een park.
    Kitano Ijinkan Straat
    4 min. rijden - 2.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Kobe Kasuganomichi - 12 min. wandelen
  • Station Shinkobe - 14 min. wandelen
  • Kobe (UKB) - 22 min. rijden

Restaurants

  • わらじん
    11 min. wandelen
  • 南国物産 次郎
    7 min. wandelen
  • 広東料理 民生東店
    12 min. wandelen
  • 焼肉 丁羅
    11 min. wandelen
  • 焼肉屋台 BAKU2
    11 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Spacious Apartment - 5-7 minute walk to Shinkansen and Shin-Kobe Subway Station?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Spacious Apartment - 5-7 minute walk to Shinkansen and Shin-Kobe Subway Station?

Vandaag, 13 okt. 2026, kost een verblijf bij Spacious Apartment - 5-7 minute walk to Shinkansen and Shin-Kobe Subway Station van één nacht voor twee volwassenen op 14 okt. 2026 min. € 131, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Spacious Apartment - 5-7 minute walk to Shinkansen and Shin-Kobe Subway Station inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Spacious Apartment - 5-7 minute walk to Shinkansen and Shin-Kobe Subway Station uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Spacious Apartment - 5-7 minute walk to Shinkansen and Shin-Kobe Subway Station?

Dit appartement ligt in Chuo-wijk, op 15 minuten wandelen van Takenaka-museum voor Timmergereedschap en Oji-dierentuin van Kobe. Ook Shin-Kobe-kabelbaan en Instituut voor Rampenbestrijding en Menselijke Vernieuwing liggen op 2 km afstand. Station Shinkobe ligt op 14 minuten wandelen en naar Station Kasuganomichi is het 17 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Spacious Apartment - 5-7 minute walk to Shinkansen and Shin-Kobe Subway Station

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 4 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 4 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
This was a last minute booking and the host had everything ready when we arrived. The location was convenient to the bus line and the Shinkansen station. Our room was clean and comfortable for five adult size people.
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Seaview Court Review

The manager was very nice and accommodating. Made sure our stay was pleasant. Location was convenient to where we wanted to be. Good for a larger group of people since has two bedrooms and a kitchen. TV has about 5 japanese channels to watch, but we were not there to watch TV so did not spend much time watching. Rooms were clean and presentable. Washer worked good and had a dedicated room area to dry hanging clothes in the apartment.
12 nachten verbleven in oktober 2019
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

14 nachten verbleven in april 2023