Daiwa Roynet Hotel Kobe Sannomiya

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,4 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar
  • Parking beschikbaar
  • Wasvoorzieningen
De huidige prijs is € 46
13 sep - 14 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
13 van 13 kamers weergeven

Standaard tweepersoonskamer, voor 1 persoon, niet-roken

7,6 van 10
Goed
(10 beoordelingen)
  • 18 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Standaard tweepersoonskamer, niet-roken

8,8 van 10
Voortreffelijk
(6 beoordelingen)
  • 18 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 Twijfelaar
  • Gratis wifi

Superior tweepersoonskamer, niet-roken

8,0 van 10
Zeer goed
(3 beoordelingen)
  • 18 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Superior tweepersoonskamer, roken

9,0 van 10
Fantastisch
(2 beoordelingen)
  • 18 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Standaard tweepersoonskamer, roken

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • 18 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 Twijfelaar
  • Gratis wifi

Standaard tweepersoonskamer, voor 1 persoon, roken

7,0 van 10
Goed
(4 beoordelingen)
  • 18 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Twin kamer, roken

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 27 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Twin kamer, niet-roken

8,8 van 10
Voortreffelijk
(3 beoordelingen)
  • 27 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Superior tweepersoonskamer, voor 1 persoon, niet-roken

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Superior tweepersoonskamer, voor 1 persoon, roken

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Daiwa Roynet Hotel Kobe Sannomiya bevindt zich in Sannomiya, een wijk in Kobe, en ligt vlak bij een metrostation. Haven van Kobe en Arima Onsen zijn zeker een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Als je liever wat gaat shoppen, kan dat bij Winkelcentrum Kobe Harborland. Átoa Aquarium en Maritiem Museum van Kobe zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Kobe
Kaart
5-1-6 Goko-dori, Chuo-ku, Kobe, Hyogo-ken, 651-0087

In de buurt

  • Een stadsgezicht met moderne gebouwen, een drukke straat en een bergketen op de achtergrond.
    Stadhuis van Kobe
    7 min. wandelen - 0.7 km
  • Een traditionele Japanse poort met rode pilaren en een zwart dak.
    Ikuta-heiligdom
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Een drukke stadsstraat met een opvallende ingang Kobe Momochi, verschillende winkels en voetgangers die oversteken.
    Winkelstraat Motomachi
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Een standbeeld van een man, een vrouw en een kind, een rode toren en moderne gebouwen op de achtergrond.
    Meriken-park
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Higashi Yuenchi-park
    10 min. wandelen - 0.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Sannomiya - 6 min. wandelen
  • Station Sannomiya Hanadokeimae - 6 min. wandelen
  • Osaka (KIX-Internationale luchthaven Kansai) - 75 min. rijden

Restaurants

  • ラウンドワン 三宮駅前店
    3 min. wandelen
  • 丸亀製麺
    5 min. wandelen
  • CoCo壱番屋 中央区磯上通店
    1 min. wandelen
  • マクドナルド 三宮ラウンドワン店
    3 min. wandelen
  • 英國屋 三宮店
    4 min. wandelen

Over deze accommodatie

Daiwa Roynet Hotel Kobe Sannomiya

  • Hotel vlak bij Winkelcentrum Kobe Harborland
  • Geniet van een buurtwinkel, een droogkuis/wasserijservice en een restaurant bij Daiwa Roynet Hotel Kobe Sannomiya. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Er zijn ook voordelen, zoals:
    • Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en rookvrije accommodatie
    • Een kluis bij de receptie, een bagageopslagruimte en een 24-uurs receptie
    • Meertalig personeel, een lift en een automaat
  • Kamervoorzieningen
  • De 221 kamers hebben volop comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met bidets en bad/douchecombinaties
    • Flatscreentelevisies van 32 inch met digitale zenders
    • Koelkasten, dagelijkse schoonmaak en bureaus

Prijzen en affiliaties

  • Accommodatie met ecologisch certificaat
  • Deze accommodatie is gecertificeerd volgens de volgende externe certificeringsregeling: JEA Eco Mark. Meer informatie over de eisen van deze certificering vind je op hun website.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet

Parkeren en vervoer

  • Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
  • Parkeerplekken ter plaatse (JPY 1.500 per nacht; inclusief in- en uitrijden)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 10.00 uur: JPY 1.500 voor volwassenen en JPY 750 voor kinderen
  • Een restaurant

Gezinsvriendelijk

  • Koelkast op de kamer
  • Kruidenier/supermarkt
  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Automaat
  • Bagageopslag
  • Gemeenschappelijke microgolfoven
  • Kluisje bij het onthaal
  • Kruidenier/supermarkt
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Droogkuis-/wasserijservice
  • Meertalig personeel
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Spa

  • Massages in de kamer

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Informatieborden in braille of reliëfletters
  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)

Meer

  • 10 etages
  • Roken is niet toegelaten

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Bad/douchecombinatie
  • Bidet
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels

Entertainment

  • Betaalfilms
  • Flatscreen-tv van 32 inch met digitale zenders

Eten en drinken

  • Koelkast

Meer

  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Bureau
  • Strijkijzer/strijkplank op verzoek
  • Telefoon

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 02.30 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je na middernacht aankomt, dien je de bel te gebruiken om hulp te vragen.

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 12 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer JPY 1500 voor volwassenen en JPY 750 voor kinderen
  • Betaald parkeren: JPY 1500 per nacht (incl. in- en uitrijden)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Daiwa Roynet Hotel Kobe Sannomiya?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Daiwa Roynet Hotel Kobe Sannomiya?

Vandaag, 28 aug. 2026, kost een verblijf bij Daiwa Roynet Hotel Kobe Sannomiya van één nacht voor twee volwassenen op 13 sep. 2026 min. € 46, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Parkeren kost JPY 1500 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.

Hoe laat kan ik bij Daiwa Roynet Hotel Kobe Sannomiya inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 02.30 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Daiwa Roynet Hotel Kobe Sannomiya uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Daiwa Roynet Hotel Kobe Sannomiya?

Dit hotel ligt in Sannomiya, op 5 minuten wandelen van Kobe Internationaal Huis en Shin-Kobe Trail. Ook Stadhuis van Kobe en Higashi Yuenchi-park liggen op 10 minuten wandelen. Station Sannomiya Hanadokeimae ligt op 6 minuten wandelen en naar Station Boeki Center is het 6 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.