Heavens Holiday Resort

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,8 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Standaard kamer

  • 30 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Deluxe kamer

  • Uitzicht op de tuin
  • Max. aantal: 5
  • 1 kingsize bed, 1 eenpersoonsbed en 1 Twijfelaar
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Heavens Holiday Resort ligt in Kandy. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Temple of the Tooth en Bahirawakanda Vihara-boeddhabeeld. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Kunst- en cultuurcentrum van Kandy en New Ranweli Spice Garden een bezoekje brengen. Real Jardín Botánico en Suriyakantha Centre for Art & Culture zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Kandy
Kaart
No 23/A, Arangala, Nattharanpotha, Kandy

In de buurt

  • Een wit koloniaal gebouw met een rood dak aan een meer, omgeven door weelderige begroeiing en kleine drijvende tuinen.
    Kandy-meer
    6 min. rijden - 6.2 km
  • Een historisch wit gebouw met een rood dak en een menigte mensen voor de gevel.
    Temple of the Tooth
    7 min. rijden - 6.9 km
  • Udawatta Kele Sanctuary
    5 min. rijden - 5.1 km
  • Malwathu Maha Viharaya
    7 min. rijden - 6.6 km
  • Wales Park
    7 min. rijden - 7.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Kandy - 25 min. rijden
  • Colombo (CMB-Bandaranaike Intl.) - 170 min. rijden

Restaurants

  • Hideout Lounge
    7 min. rijden
  • Senani Restaurant
    10 min. rijden
  • Grand Sky Lounge
    8 min. rijden
  • Balaji Dosai
    10 min. rijden
  • Vito Wood Fired Pizza
    9 min. rijden

Over deze accommodatie

Heavens Holiday Resort

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Bij Heavens Holiday Resort zijn er de volgende voorzieningen: een tuin, een speeltuin en een droogkuis/wasserijservice. Gratis wifi in de kamer en een restaurant zijn beschikbaar voor alle gasten.
  • Er zijn ook voordelen, zoals:
    • Een buitenzwembad
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Ontbijt (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en een kluis bij de receptie
    • Gratis kranten, een 24-uurs receptie en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Heavens Holiday Resort hebben leuke voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
    • Balkons, plafondventilators en dagelijkse schoonmaak

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet

Parkeren en vervoer

  • 24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
  • Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Ontbijt beschikbaar tegen een toeslag van USD 3 per persoon
  • Een restaurant
  • Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes

Dingen om te doen

  • 24-uurs toegang tot het zwembad
  • Buitenzwembad
  • Speeltuin

Gezinsvriendelijk

  • Aparte slaapkamer
  • Buitenzwembad
  • Geluiddichte kamers
  • Speeltuin
  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Gratis kranten in de lobby
  • Kluisje bij het onthaal
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Droogkuis-/wasserijservice
  • Hulp met excursies en tickets
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Buiten

  • Barbecue
  • Tuin

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift
  • Informatieborden in braille of reliëfletters
  • Luisterhulpmiddelen
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)

Meer

  • 2 etages
  • Feestruimte
  • Roken is niet toegelaten

Kamervoorzieningen

Badkamer

  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger (op verzoek)
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer

Eten en drinken

  • Beperkte roomservice
  • Gratis mineraalwater

Meer

  • Airconditioning
  • Bureau
  • Elke dag gratis kranten
  • Geluiddichte kamers
  • Kluis
  • Plafondventilator
  • Toegang via buitengalerij

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 12.30 uur; inchecken kan tot: 11.30 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je USD 20 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Ontbijttoeslag: ongeveer USD 3 per persoon
  • Toeslag voor luchthavenshuttle: USD 70.00 per voertuig (enkele reis)
  • Toeslag voor huisdieren: USD 20 per huisdier, per nacht
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het zwembad is 24 uur per dag toegankelijk

Veelgestelde vragen

Beschikt Heavens Holiday Resort over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is 24 uur per dag geopend.

Zijn huisdieren welkom bij Heavens Holiday Resort?

Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van USD 20 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Heavens Holiday Resort inchecken?

Inchecken kan vanaf: 12.30 uur; inchecken kan tot: 11.30 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Heavens Holiday Resort uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Biedt Heavens Holiday Resort een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van USD 70.00 per voertuig.

Waar staat Heavens Holiday Resort?

Dit hotel in Kandy ligt op 4,6 km van Udawatta Kele Sanctuary en op 10 km afstand van National Museum en Kunst- en cultuurcentrum van Kandy. Ook British Garrison Cemetery en Temple of the Tooth liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Heavens Holiday Resort

7,8

Goed

7,8

Netheid

7,0

Locatie

8,0

Personeel en service

7,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 6 van 16 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 5 van 16 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 16 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 16 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 16 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Winfried

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice place, super friendly staff, we felt welcomed and safe.
11 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Dale

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Quiet property in the lap of nature. The WiFi is too weak and needs to reach all areas of the property. Friendly staff.
2 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This place is peaceful for mind and body,no problem at all.
1 nacht verbleven in maart 2021
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This place is peaceful for mind and body, no problem at all
1 nacht verbleven in februari 2021
Geverifieerd

6/10 – Matig

mamamia

Positief: Personeel en service, comfort kamer

It was a good hotel, would liked a kettle.

Walk to the bus was ok. Prefer more bright light inside. Lovely bed. Enjoyed the comfort.
Geverifieerd

8/10 – Goed

Maurice

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel agréable mais méfiez-vous du circuit "attrape touriste" proposé par le propriétaire.
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer

Above average for the price

Good value basic accommodation. Rooms maintained to a good standard. Above average for budget travelers.
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Kornel

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Nice place, but bit far from the citycentre

The hotel was clean and nice. Hotel staff is quite helpful, so i would just recommend.
Geverifieerd

8/10 – Goed

Shafraz

Positief: Personeel en service, comfort kamer

Good budget hotel

Quite good over all.we had a very short stay.the hotel is definitely worth the price.
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Kiran

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Great place in Simple surroundings of a Village,

It's was very comfortable stay apart from the Room,the Owner and his sons very friendly. Good food,common room to watch TV ,specially saw cricket matches together with other guests.Very friendly 2 Dogs.It was like our own home.
Geverifieerd

8/10 – Goed

Thomas

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten

Lungt & avkopplande.

Detta goa ställe ligger en bra bit utanför Kandy, Men det går lokalbuss precis utanför hotellet till Kandy tar ca 20-30 minuter och kostar 18rupier. Detta ställe passade oss perfekt, för det finns inte mycket att göra förutom att njuta av lugnet, naturen och kunna se hur lokalbefolkningen lever. Vi hade bokat 3 nätter men stannade i 7. Var ej många vita människor här. Byn/området känns väldig genuin. Enda stället att äta på i närheten var på hotellet och där var maten kanon. Personalen och servicen var utmärkt. Stort och bra rum med en härlig altan.
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Roman

Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten

Так себе гостиница, дёшево и сердито

Проблема чистоты в номере (прикроватная тумбочка, ванная комната). Отсутствует лёд, периодически отсутствует электричество (это проблема электроснабжения). Комната оборудована кондиционером, стоимость пользования кондиционером не входит в стоимость номера. Обслуживание не понравилось. Завтрак и ужин брать не рекомендую, дорого и не вкусно. Удобно что собственный выход из комнаты. Территория отеля неблагоустроенна, к вечеру много машин-маршруток. Расположение отеля далеко от центра Канди, не оправдывает своё наименование Heavens. Вокруг помойка. Тем кто хочет тишины, в течении дня будет мешать дурацкая музыка исходящая от продавца мороженным.
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Daiz

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Avoid!!!!!

Very far from kandy city. Staff are always asking for tips. This place is a drivers stop over not for tourists. Its very noisy. You pay for everything the moment you step in. Milk tea "they offer" is also charged with two different cost, milk and tea. Dining in this place is extremely pricy than kandy city. Hard to get transport so you are mostly stuck at this boring place.
Geverifieerd

8/10 – Goed

chunyan

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

房间门口有露台,很棒的感觉。

在大山深处,刚好是包车师傅的朋友家,非常的愉快,很不错的体验。
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Angela

Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten

Tucked away from the mayhem of Kandy

Stayed for one night. Great owners and good English. Nice little balcony on our room overlooking jungle aka garden. Interesting electrics and plumbing as with everywhere in SL, power point IN shower :) made for some amusement after we had shower without electrocution! Evening meal very good. Great location but would have been difficult without own transport. Would recommend particularly once noisy building works are over which should be from now.
Geverifieerd

6/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer