GUESTHOUSE 66 - Hostel

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Zakelijke services
  • Wasvoorzieningen
De huidige prijs is € 54
30 aug - 31 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Slaapzaal, gemengd

7,0 van 10
Goed
(2 beoordelingen)
  • 12 m²
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoons stapelbed
  • Gratis wifi

Twin kamer

9,0 van 10
Fantastisch
(6 beoordelingen)
  • 20 m²
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

GUESTHOUSE 66 - Hostel ligt in het stadscentrum en vlak bij een treinstation in Kakuda. Bezoek Kamasaki Onsen en Togatta-onsen als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Ogawara Park en Dam in het Kamafusa-meer. Zao Fox Village en Zuivelhoeve van Zao zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Kakuda
Meer hostels in Kakuda
Kaart
66, Izumimachi, Kakuda, Kakuda, Miyagi, 981-1505

In de buurt

  • Een modern gebouw met een opvallende gevel en een centraal geplaatste sculptuur.
    Sendai International Center
    57 min. rijden - 50.5 km
  • Kakuda Park
    12 min. wandelen - 1.1 km
  • Sportsland SUGO
    42 min. rijden - 27.7 km
  • Zao Fox Village
    51 min. rijden - 47.3 km
  • Anpanman-kindermuseum en Winkelcentrum van Sendai
    57 min. rijden - 49.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Watari Okuma - 16 min. rijden
  • Sendai (SDJ) - 41 min. rijden

Restaurants

  • 満城香
    3 min. rijden
  • マクドナルド
    2 min. rijden
  • らーめんせん家 角田店
    14 min. wandelen
  • 幸楽苑角田店
    17 min. wandelen
  • 仙南シンケンファクトリー
    10 min. wandelen

Over deze accommodatie

GUESTHOUSE 66 - Hostel

  • Hostel in het stadscentrum
  • GUESTHOUSE 66 - Hostel biedt onder andere een wasserij. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Fietsverhuur, rookvrije accommodatie en een vergaderruimte
    • Een automaat, barbecues en meertalig personeel
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij GUESTHOUSE 66 - Hostel hebben volop comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Donsdekens en verrijdbare/extra bedden (toeslag)
    • Gemeenschappelijke badkamers met gratis toiletartikelen
    • Verwarming en beperkte schoonmaak

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Dingen om te doen

  • Fietsenverhuur

Gezinsvriendelijk

  • Extra bed (toeslag)
  • Wasserij

Voorzieningen

  • Automaat
  • Gemeenschappelijke koelkast
  • Gemeenschappelijke microgolfoven
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Meertalig personeel
  • Schoonmaakservice (beperkt beschikbaar)
  • Wisselen van handdoeken op verzoek

Zakelijke diensten

  • Vergaderruimte

Buiten

  • Barbecue

Meer

  • Roken is niet toegelaten

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Donzen dekbed
  • Extra bed (toeslag)
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Gemeenschappelijke badkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger (op verzoek)
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels

Meer

  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Verwarming (met klimaatregeling)

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

De receptie is geopend van woensdag t/m dinsdag tussen 10.00 uur en 22.00 uur).
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [73-1 Izumimachi, Kakuda, Kakuda City, Miyagi Prefecture].
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan JPY 3850 per nacht.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor extra bed: JPY 3850 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij GUESTHOUSE 66 - Hostel?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij GUESTHOUSE 66 - Hostel?

Vandaag, 29 aug. 2026, kost een verblijf bij GUESTHOUSE 66 - Hostel van één nacht voor twee volwassenen op 30 aug. 2026 min. € 54, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij GUESTHOUSE 66 - Hostel inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij GUESTHOUSE 66 - Hostel uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat GUESTHOUSE 66 - Hostel?

Dit hostel ligt in het centrum van Kakuda, op 12,2 km van Ogawara Park en op 17,6 km van Kasteel van Shiroishi. Ook Kamasaki Onsen en Yajiro Kokeshi-dorp liggen op 25 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.