dit pension ligt in Sandton, een wijk in Johannesburg. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat doen bij Nelson Mandela Square en Melrose Arch Shopping Centre. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Wanderers Stadium of Circuit Kyalami. Bekijk onze reisgids voor Johannesburg
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: internet
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Meer
Rookvrije accommodatie
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property
Suite Oaks Bryanston 1 Red Bishop Suite
Suite Oaks Bryanston 1- Red Bishop Suite Sandton
Suite Oaks Bryanston 1- Red Bishop Suite Guesthouse
Suite Oaks Bryanston 1- Red Bishop Suite Guesthouse Sandton
Veelgestelde vragen
Beschikt Suite Oaks Bryanston 1- Red Bishop Suite over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Suite Oaks Bryanston 1- Red Bishop Suite?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Suite Oaks Bryanston 1- Red Bishop Suite inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Suite Oaks Bryanston 1- Red Bishop Suite uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Suite Oaks Bryanston 1- Red Bishop Suite?
Dit pension ligt in Sandton, op 2 km van Sandton Mediclinic en op 4,9 km van Croc City. Ook Montecasino en Fourways Farmers Market liggen op 10 km afstand.