Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Herbert Samuel Jerusalem bevindt zich in Stadscentrum van Jeruzalem, een wijk in Jeruzalem, en ligt vlak bij een treinstation. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Westmuur (Klaagmuur) en Klooster van de Heilige Verlosser. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Mamilla Mall en Arabische Markt. Botanische Tuinen van Jeruzalem en Bijbelse dierentuin zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Jeruzalem
Shamai 25, Jerusalem
In de buurt
Ben Yehuda Street
1 min. wandelen - 0.1 km
Mamilla Mall
8 min. wandelen - 0.8 km
Machane Yehuda-markt
12 min. wandelen - 1.0 km
Jaffapoort
12 min. wandelen - 1.0 km
Kerk van het Heilige Graf
13 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
Station Yekuti'el Adam - 20 min. rijden
Station Jerusalem Biblical Zoo - 21 min. rijden
Tel Aviv (TLV-Ben Gurion) - 44 min. rijden
Restaurants
The Coffee Bean (קופי בין)
2 min. wandelen
Mike's Place (מייק'ס פלייס)
1 min. wandelen
Katzefet (קצפת)
2 min. wandelen
Tmol Shilshom (תמול שלשום)
1 min. wandelen
piccolino
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Herbert Samuel Jerusalem
Hotel met een luxe stijl niet ver van Westmuur (Klaagmuur)
Overweeg een verblijf bij Herbert Samuel Jerusalem en geniet van een koffiebar/café, een bibliotheek en een droogkuis/wasserijservice. Trakteer jezelf op een massage, een lichaamsbehandeling of een gezichtsbehandeling bij het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant serveert diner. Naast een bar en een 24-uurs fitnesscentrum, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een binnenzwembad
Een ontbijtbuffet (toeslag), een kluis bij de receptie en conciërgeservice
Meertalig personeel, vergaderruimtes en bagageopslagruimte
Gratis kranten, rookvrije accommodatie en een kruier/portier
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel en de algehele staat van de accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle 137 kamers zorgen voor volop comfort met 24-uurs roomservice en gratis internationaal bellen, naast leuke bijkomstigheden zoals (laptop)kluisjes en airconditioning.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies van 40 inch met kabelzenders
Aparte zitruimtes, koffiezetapparaten/waterkokers en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: USD 35 voor volwassenen en USD 35 voor kinderen
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Lobby Cafe
Dingen om te doen
24-uurs sportschool
Bibliotheek
Binnenzwembad
Fietsen
Sauna
Stoombad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Binnenzwembad
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Computerstation
Vergaderruimtes
Volledig uitgeruste spa
Gezichtsbehandelingen
Massage
Sauna
Spa dagelijks geopend
Spabehandelingsruimtes
Stoombad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Handgreep naast het toilet
Lift
Noodtrekkoord in badkamer
Rolstoeltoegankelijkheid
Meer
1 gebouw
7 etages
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Badjassen
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Entertainment
Flatscreen-tv van 40 inch met kabelzenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
(Laptop)kluis
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Apart zitgedeelte
Bureau
Gratis internationale gesprekken
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Op zaterdag en feestdagen kun je 1 uur na zonsondergang inchecken. In de winter is dit om ongeveer 19.00 uur en in de zomer om ongeveer 21.00 uur.
Je kan door de accommodatie worden gevraagd om documentatie te tonen van je recente reisgeschiedenis (zoals stempels in je paspoort) en/of een gezondheidsverklaring in te vullen.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (18%). Niet-inwoners met een geldig paspoort en toeristenvisum zijn vrijgesteld van de btw.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer USD 35 voor volwassenen en USD 35 voor kinderen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een rookmelder, een beveiligingssysteem en raambeveiliging
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Kinderen jonger dan 18 jaar worden niet tot het zwembad en het bubbelbad toegelaten zonder toezicht van volwassenen.
Gasten van minder dan 18 jaar oud worden niet toegelaten in de spa. Gasten jonger dan 18 jaar worden alleen onder toezicht van een volwassene toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Herbert Samuel Jerusalem Hotel
Herbert Samuel Hotel
Herbert Samuel Jerusalem
Herbert Samuel
Herbert Samuel Jerusalem Hotel
Herbert Samuel Jerusalem Jerusalem
Herbert Samuel Jerusalem Hotel Jerusalem
Veelgestelde vragen
Beschikt Herbert Samuel Jerusalem over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Herbert Samuel Jerusalem?
Vandaag, 9 mrt. 2026, kost een verblijf bij Herbert Samuel Jerusalem van één nacht voor twee volwassenen op 10 mrt. 2026 min. € 165, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Herbert Samuel Jerusalem?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Herbert Samuel Jerusalem zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Herbert Samuel Jerusalem inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Herbert Samuel Jerusalem uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Herbert Samuel Jerusalem?
Dit luxe hotel ligt in Stadscentrum van Jeruzalem, op 2 km afstand van Ben Yehuda Street en Westmuur (Klaagmuur). Herzlberg en Zionplein liggen op enkele stappen afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Herbert Samuel Jerusalem
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
9,4
Locatie
8,8
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 498 van 790 beoordelingen
10 - Uitstekend
498
Gastenscore: 8 - Goed. 184 van 790 beoordelingen
8 - Goed
184
Gastenscore: 6 - Redelijk. 59 van 790 beoordelingen
6 - Redelijk
59
Gastenscore: 4 - Matig. 27 van 790 beoordelingen
4 - Matig
27
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 22 van 790 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
22
Beoordelingen
2/10 – Ontzettend slecht
elisabeth
Reisde met partner
1 mrt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service
Was buiten 5 graden en ze hadden onze kamer op airco stand gezet. Dat wisten wij dus niet,moest je bij de receptie vragen. Wij kwamen pas ‘s-avonds aan.
Onprofessioneel en onbeschoft naar ons toe.
Nog nooit zoiets meegemaakt.
elisabeth
2 nachten verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
Gokmen
Reisde met partner
22 mrt 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good hotel, close to the old city and middle of the new city center. Excellent service at the lobby.
Gokmen
3 nachten verbleven in maart 2023
4/10 – Matig
Danielle
22 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
very disappointing as I was told there would be parking and there wasn't I was charged tax even though I have an American passport I didn't get my room that I specifically asked for and told me that they had then they had to change me rooms it was already night time I came to relax and ended up being aggravated I actually was ready to leave and go to different hotel but it was later ready and I was so tired I came in for a wedding so I had to go to the wedding even though I came to the hotel to sleep first
Danielle
1 nacht verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Yacov
18 feb 2026
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff are great, we love the hotel and have stayed there multiple times. However, on this occasion we noticed that the room was not so clean. There was a lot of dust on the floor near the window area so one day I dropped a used bath towel on the floor in that area so that the cleaners will see the dust when they pick up the towel…they made up the room but left the used towel (and dust) on the floor! Other than that it was a good stay, the staff are very friendly and accommodating and we will be booking a stay again next time!
Yacov
4 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Rochelle
12 feb 2026
Rochelle
3 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
KARA
6 feb 2026
Front desk was friendly. Breakfast was plentiful.
KARA
2 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Andreea
Reisde met familie
1 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing
Andreea
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Glen
30 jan 2026
Glen
4 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Andreea
26 jan 2026
Andreea
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Michael
18 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Michael
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Felicia
10 jan 2026
Positief: Netheid
We felt that it was home from home. The staff were so welcoming , the breakfasts had anything and everything - we can't wait to be back
Felicia
10 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
David
6 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent hotel in the center of the city. Great breakfast with a view. Gym & indoor pool all a very reasonable price
David
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Jamie
4 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was small but clean and very nice. Hotel was very nice. Glad we were able to stay here.
Jamie
5 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Walter
Reisde met familie
2 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location and very nice breakfast.
Walter
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Jessica
31 dec 2025
Very clean, I left my watch and they are holding it for me until my next visit highly recom
Jessica
1 nacht verbleven in december 2025
6/10 – Redelijk
Marie
Reisde met familie en kleine kinderen
29 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Having the wine in our room, a punch check in and not arriving four hours later. Better parking options… Paying 120 shekels a night is ridiculous… And we have very loud partier in our room next door keeping me and my mother up late after calling the front desk four-five times.
Marie
2 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
susan
Reisde met familie
25 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful hotel. Nice lobby. Check in didn’t go well- we came to property at 10:30 am to put our name on a list for early check in and leave our bags. Ultimately, we couldn’t access our room until after the 3 pm check in time which had us running late for a commitment. The TV in the room don’t work unless you use your phone to screencast. They came and tried to fix it, but this was all we could work. Not a big deal when you’re at a hotel surrounded by loads of things to do, but inconvenient if you want to watch TV! Overall a few hiccups, but would give it another shot
susan
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Eric
Reisde met familie
23 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff is always helpful and friendly. Great service and amenities. The restaurant has an amazing buffet style with excellent food. Thank you
Eric
12 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Leonard
21 dec 2025
Leonard
3 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Jacques, new york
19 dec 2025
Jacques
5 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
isaac
11 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
The rooms were clean, but pretty small. The breakfast was unbelievable.
isaac
3 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Patricia
4 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen