Hotel Sun Valley Yuyukan

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

Kameropties

Kamer

  • Max. aantal: 3

Kamer

  • Max. aantal: 5

Kamer

  • Max. aantal: 5

Kamer

  • Max. aantal: 7
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Hotel Sun Valley Yuyukan ligt in Izu Nagaoka Onsen, een wijk in Izunokuni. Verken de plaatselijke natuur bij Nationaal Park Fuji-Hakone-Izu en Zonnestrand van Atami. Attractiepark Izu World Hawaiians en Izu-Mito Zeeparadijs zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Izunokuni
Kaart
702-1 Nagaoka, Izunokuni-shi, Izunokuni, Shizuoka (prefecture), 410-2211

In de buurt

  • Een brug over water met boten die ernaast liggen aangemeerd.
    Haven van Numazu
    26 min. rijden - 14.6 km
  • Een winkelgebied met een voedselmarkt, een LEGO winkel en een golfzaak.
    Gotemba Premium Outlets
    52 min. rijden - 41.6 km
  • Drie boten op een rustig meer, met een berg op de achtergrond.
    Lake Ashi
    53 min. rijden - 36.2 km
  • Katsuragiyama-kabelbaan
    2 min. rijden - 1.4 km
  • Izu-Mito Zeeparadijs
    9 min. rijden - 5.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Izunagaoka - 6 min. wandelen
  • Tokio (HND-Haneda) - 148 min. rijden

Restaurants

  • ひょうたん寿司
    10 min. wandelen
  • 一番亭伊豆長岡店
    17 min. wandelen
  • あやめ寿し
    3 min. rijden
  • 与志富
    19 min. wandelen
  • ふくやEMAIR
    3 min. rijden

Over deze accommodatie

Hotel Sun Valley Yuyukan

  • Hotel vlak bij Nationaal Park Fuji-Hakone-Izu
  • Hotel Sun Valley Yuyukan heeft alles wat je nodig hebt.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Hoe laat kan ik bij Hotel Sun Valley Yuyukan inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel Sun Valley Yuyukan uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Hotel Sun Valley Yuyukan?

Dit hotel ligt in Izu Nagaoka Onsen, op 1,4 km van Katsuragiyama-kabelbaan en op 5 km afstand van Ganjoju-in en Attractiepark Izu World Hawaiians. Ook Smeltoven van Nirayama en Ao Terras liggen op 5 km afstand. Station Izunagaoka ligt op 6 minuten wandelen.