Gehele woning·Particuliere eigenaar

Sobrado a 700 Metros Praia do Veloso

Dit vakantiehuis in Ilhabela is voorzien van een privézwembad

Fotogalerie voor Sobrado a 700 Metros Praia do Veloso

Buiten dineren
Buiten dineren
Dineren
Woonruimte
Interieur

Gehele woning

3 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 10

Populaire voorzieningen

  • Droogkast
  • Zwembad
  • Huisdiervriendelijk
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Gratis wifi
De huidige prijs is € 209
inclusief belastingen en toeslagen
15 dec - 16 dec

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Sobrado a 700 Metros Praia do Veloso

Dit vakantiehuis in Ilhabela is voorzien van een privézwembad
Dit vakantiehuis beschikt over een wasserij. Dit vakantiehuis heeft 3 slaapkamers en biedt gratis wifi en een zetelbed. Geniet van een privézwembad en standaard voorzieningen zoals een wasmachine en 2.5 badkamers.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van een privézwembad en een haardroger. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke badkamer is voorzien van een douche.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strandstoelen

Zwembad/spa

  • Privézwembad

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Slaapbank

Badkamer

  • 2,5 badkamers
  • Douche
  • Haardroger

Woonruimtes

  • Woonkamer

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Tot 10 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 14.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal (tot 10 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Over deze buurt

Kaart
São Pedro Ilhabela, SP

In de buurt

  • Strand van Veloso - 3 min. rijden - 1.8 km
  • Praia do Curral - 4 min. rijden - 2.2 km
  • Praia Grande - 7 min. rijden - 4.3 km
  • Praia do Julião - 9 min. rijden - 5.0 km
  • Praia da Feiticeira - 11 min. rijden - 6.0 km

Restaurants

  • ‪Nova Iorqui Tuca - ‬18 min. rijden
  • ‪Ilê - ‬18 min. wandelen
  • ‪All Mirante Bar e Restaurante - ‬10 min. rijden
  • ‪Restaurante Dedo de Moça - ‬4 min. rijden
  • ‪Papagaio Bar - ‬3 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Sobrado a 700 Metros Praia do Veloso over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Sobrado a 700 Metros Praia do Veloso?

Vandaag, 14 nov. 2025, kost een verblijf bij Sobrado a 700 Metros Praia do Veloso van één nacht voor twee volwassenen op 15 dec. 2025 min. € 208,91, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Sobrado a 700 Metros Praia do Veloso?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal).

Hoe laat kan ik bij Sobrado a 700 Metros Praia do Veloso inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Sobrado a 700 Metros Praia do Veloso uitchecken?

Je dient om uiterlijk 14.00 uur uit te checken.

Waar staat Sobrado a 700 Metros Praia do Veloso?

Dit vakantiehuis ligt in São Pedro, op 2 km afstand van Strand van Veloso en Praia do Curral. Ook Ponta da Sela en Ribeirão-waterval liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen over Sobrado a 700 Metros Praia do Veloso