Townhouse Nagole Metro Station ligt in Uppal, een wijk in Hyderabad. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Charminar en Klokkentoren van Secunderabad. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij LaserMaxx en Tirumala Wines. Mount Opera Multi-Theme Park Resort en BM Birla Science Centre zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Hyderabad
Plot No. 129 Uppal Bhagayath Layout, Near, Nagole Metro station Opposite Mini Shilparamam, Hyderabad, Telangana, 500039
In de buurt
Salar Jung Museum
24 min. rijden - 12.4 km
Charminar
26 min. rijden - 14.2 km
Osmania Universiteit
7 min. rijden - 3.9 km
Mount Opera Multi-Theme Park Resort
19 min. rijden - 5.7 km
Saroornagar Lake
20 min. rijden - 9.6 km
Lokaal vervoer
Dilsukh Nagar Station - 6 min. rijden
Nagole Station - 6 min. wandelen
Hyderabad (HYD-Internationale luchthaven Rajiv Gandhi) - 56 min. rijden
Restaurants
Cafe Encanto
3 min. rijden
Kanchi Cafe
2 min. rijden
Alanati Ruchulu
2 min. rijden
Babai Hotel
2 min. rijden
Elvino Cafe
3 min. rijden
Over deze accommodatie
Townhouse Nagole Metro Station
Hotel in Uppal
Townhouse Nagole Metro Station biedt onder andere een gratis continentaal ontbijt en een restaurant. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Meertalig personeel, een bagageopslagruimte en rookvrije accommodatie
Een lift
Kamervoorzieningen
De 50 kamers hebben veel comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Zijn huisdieren welkom bij Townhouse Nagole Metro Station?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Townhouse Nagole Metro Station?
Vandaag, 31 okt. 2026, kost een verblijf bij Townhouse Nagole Metro Station van één nacht voor twee volwassenen op 5 nov. 2026 min. € 16, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Townhouse Nagole Metro Station inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Townhouse Nagole Metro Station uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Townhouse Nagole Metro Station?
Dit hotel ligt in Uppal, op 4,1 km van Osmania Universiteit en op 10 km afstand van Saroornagar Lake en Mount Opera Multi-Theme Park Resort. Ook LaserMaxx en Ethipothala Falls liggen op 10 km afstand. Nagole Station ligt op 6 minuten wandelen en naar Uppal Station is het 14 minuten wandelen.