Ladybower Inn ligt in Hope Valley naast een golfbaan. Sheffield City Hall en Chatsworth House zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag van de natuur wilt genieten, kan dat bij Peak District National Park. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Utilita Arena Sheffield of kies voor een avondje uit bij O2 Academy. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Hope Valley
Een aangrenzende golfbaan, een terras en een tuin vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Ladybower Inn. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een bar en een restaurant.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Boeken, rookvrije accommodatie en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Ladybower Inn bieden leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en espressoapparaten.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Verwarming en ventilators
Badkamers met gratis toiletartikelen en haardrogers
Flatscreentelevisies van 18 inch met kabelzenders
(kleer)kasten, waterkokers en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Een bar/lounge
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
OYO Ladybower Inn
Dingen om te doen
Aangrenzende 9-hole golfbaan
Boeken
Wandel- en fietsroutes
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Toiletpapier
Entertainment
Flatscreen-tv van 18 inch met kabelzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Meer
Bureau
Strijkijzer/strijkplank
Ventilator
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 23.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, ophalen van sleutel, privé-ingang
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je extra
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 3 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan GBP 20 per nacht.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Voor huisdieren wordt een toeslag aangerekend
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor extra bed: GBP 20 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Ladybower Inn Hope Valley
Ladybower Hope Valley
Ladybower Inn Inn
OYO Ladybower Inn
Ladybower Inn Hope Valley
Ladybower Inn Inn Hope Valley
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Ladybower Inn?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Ladybower Inn?
Vandaag, 11 apr. 2026, kost een verblijf bij Ladybower Inn van één nacht voor twee volwassenen op 16 apr. 2026 min. € 146, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Ladybower Inn inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Ladybower Inn uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Ladybower Inn?
Dit sportieve pension in Hope Valley bevindt zich op enkele stappen van Ladybower Reservoir en op 5 km van Derwent Dam Museum en Derwent Cycle Hire. Ook Peak District National Park en Hathersage Swimming Pool liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Ladybower Inn
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
9,4
Locatie
9,0
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 50 van 93 beoordelingen
10 - Uitstekend
50
Gastenscore: 8 - Goed. 24 van 93 beoordelingen
8 - Goed
24
Gastenscore: 6 - Redelijk. 14 van 93 beoordelingen
6 - Redelijk
14
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 93 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 93 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
4/10 – Matig
Peter
Reisde met familie
30 jan 2026
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Poor standard of accommodation. Very noisy.
Peter
1 nacht verbleven in januari 2026
6/10 – Redelijk
Eve
5 jan 2026
Eve
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
F J
30 nov 2025
F J
3 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Mr DAVID
5 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Just needed a room for a local event. Nice room but some new pillows wouldn't go a miss. Lovely breakfast with GF option.
Thank you
Mr DAVID
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
carol
Reisde met partner
23 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Once we found parking, we found it to be a quaint little inn where we got to talk with other travelers at the breakfast table.
carol
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Samantha
25 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Amazing stay
Our stay was nothing short of excellent. It was an amazing location, very handy for all the walks you could possibly want to do.
The staff are incredible - they love dogs which was always a bonus - Rolo loved them! They were friendly and gave such amazing service - the female manager was so great.
The breakfast was so nice - lovely bacon and sausages and the burgers and cakes in the glass cabinet were incredible!
We will come back without a doubt.
Samantha
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
David
Reisde met familie
17 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were all very friendly and helpful.
We ate an evening meal and breakfast and the food was fantastic. Good produce, well cooked and presented.
The bedroom was lovely, well presented and very comfortable.
Will definitely visit again.
David
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Nicholas
Reisde met familie
14 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely hotel, with good food, amazing desserts and everyone was really friendly and helpful.
Nicholas
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Ben
Reisde met partner
10 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Comfortable bed. Very tasty breakfast. Good options for vegan & vegetarian. Very friendly and amenable owners.
Ben
1 nacht verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
Sven
Reisde met partner
2 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very small room next to the road but very attentive and friendly staff and beautiful walks in the area
Sven
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Phill
29 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
very close to the reservoir
Phill
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Marci
Reisde met partner
16 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We were on holiday from Canada and stayed while hiking in the area. It was an amazing spot, great food and atmosphere.
Marci
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Edgar, ATHENS
Reisde met familie
11 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice large room with nice bathroom. Staff was friendly and helpful. Owners cook breakfast for you in the morning and are friendly and helpful with advice on things to see in the area. Food and beer at the bar was great. Quiet and peaceful area to spend some time in and see the area.
Edgar
2 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Chris
7 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Part of a solo motorcycle trip through the various national parks, loved the location and the food was amazing. Staff very friendly.
Chris
1 nacht verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Richard
28 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Richard
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Howard
22 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice friendly pub
Howard
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
NA
11 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Amazing Food and service.
The room was basic, but very clean and the shower is powerful and hot. Food was amazing for evening meal, and breakfast was outstanding. Staff friendly and helpful, and very polite. In a great location, but is on a busy main road.
NA
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Dave
3 mei 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Dave
1 nacht verbleven in mei 2022
6/10 – Redelijk
Joshua
Reisde met familie en kleine kinderen
23 apr 2022
Positief: Personeel en service
The room was as you would expect for the money. The major disappointment was the lack of a blind for the skylight which meant the room was very light until quite late and then again from early, a nightmare for trying to get children to sleep.
Joshua
1 nacht verbleven in april 2022
10/10 – Uitstekend
Geraldine
23 apr 2022
Geraldine
1 nacht verbleven in april 2022
10/10 – Uitstekend
Jennifer
17 apr 2022
Jennifer
1 nacht verbleven in april 2022
4/10 – Matig
Thomas
Reisde met een groep, Reisde met partner
11 apr 2022
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friday limited staff food finished at 7:00 pm. Hotel Alarm at 5am on Saturday morning. Staff did not have a fire drill, and were untrained. Saturday Evening no food as they ran out of gas. Sunday morning only veg breakfast was scrambled eggs on toast as the Chef had gone to the football. Rooms are mouldy and unclean. No mattress protectors. As a walkers pub it is brilliant but staying overnight is a very different experience.
Thomas
2 nachten verbleven in april 2022
6/10 – Redelijk
Candice
Reisde met partner
9 apr 2022
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Negatief: Netheid
Very friendly staff but the room was a bit dirty. Cobwebs hangin from the ceiling and dirty around the base of the shower. There was also a light missing from the ceiling in the bathroom and the hole left from this was full of cobwebs.
Candice
1 nacht verbleven in april 2022
8/10 – Goed
Samantha
12 feb 2022
Samantha
1 nacht verbleven in februari 2022
10/10 – Uitstekend
David
Reisde met huisdieren, Reisde met partner
31 jan 2022
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastic location for exploring Ladybower Reservoir, nice quiet accommodation with a super comfy bed and spacious room. The food was excellent and staff very friendly and helpful. Love the fact it was very dog friendly too with dog food and treats on sale at the bar too being a nice touch. Only stayed one night, next time we hope to stay longer.