Kijk uit naar dit vakantiehuis en ervaar de schoonheid van de Zweedse natuur van dichtbij.
Je gezellige vakantiehuis buiten Borås biedt je een idyllische vakantie in een rustige omgeving. Hier kun je genieten van puur natuur, met bossen, weiden en boerderijdieren direct voor de deur. Laat de stress van alledag achter je en ontspan in deze uitnodigende accommodatie. Maak het jezelf gemakkelijk in de liefdevol en gezellig ingerichte woonkamer. De ruime zithoek nodigt je uit om 's avonds te ontspannen, terwijl de smaakvol gedecoreerde muren een warme sfeer creëren. Dineer samen aan de grote eettafel en breng hier gezellige uren door. De keuken biedt voldoende ruimte om samen te koken en de open haard zorgt voor een gezellige sfeer op koelere dagen.
Maak gebruik van de ruime buitenruimte voor ontspannende uren in de natuur. Geniet van je ontbijt op het terras terwijl je je blik laat dwalen over het groene landgoed. Als je geluk hebt, zie je herten en elanden of breng je een bezoek aan de paarden, kippen en geiten. Maak een wandeling door de omliggende bossen of verken de omgeving tijdens een fietstocht.
Bezoek de dierentuin van Borås, waar je Scandinavische en exotische dieren kunt bewonderen. Ontdek Göteborg met zijn culturele hoogtepunten of maak een uitstapje naar Ulricehamn voor een dagje aan het meer.
- Gratis parkeren op locatie
- Verbruikskosten incl.
Optioneel:
- Bedlinnen + handdoek: 150.00 SEK/p.p. per verblijf
dit vakantiehuis ligt aan een rivier in Hökerum. Bezoek culturele hoogtepunten Abecita Popkonst & Foto en No Limit Street Art. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Boras Zoo (dierentuin) en Navet Wetenschapscentrum. Bekijk onze reisgids voor Hökerum
Zijn huisdieren welkom bij Cozy home in Hökerum with house a panoramic view?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Cozy home in Hökerum with house a panoramic view inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Cozy home in Hökerum with house a panoramic view uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Cozy home in Hökerum with house a panoramic view?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan een rivier, op 20 km afstand van Sämsjön, Asklanda en Vassviken. Ook Nabben en Ulricehamns Skicenter liggen op 20 km afstand.