Daiwa Roynet Hotel Himeji

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Sportschool
  • Ontbijt beschikbaar
  • Parking beschikbaar
De huidige prijs is € 58
23 nov - 24 nov

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
21 van 21 kamers weergeven

Standaard tweepersoonskamer, niet-roken (Multiple People Use)

9,2 van 10
Fantastisch
(39 beoordelingen)
  • 21 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed

Standaard tweepersoonskamer, roken (Multiple People Use)

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(6 beoordelingen)
  • 21 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed

Standaard Twin kamer, niet-roken (Multiple People Use)

9,2 van 10
Fantastisch
(24 beoordelingen)
  • 27 m²
  • Max. aantal: 5
  • 2 eenpersoonsbedden

Deluxe Twin kamer, roken (Multiple People Use)

  • 24 m²
  • Max. aantal: 5
  • 2 eenpersoonsbedden

Deluxe Twin kamer, niet-roken (Multiple People Use)

8,0 van 10
Zeer goed
(8 beoordelingen)
  • 31 m²
  • Max. aantal: 5
  • 2 eenpersoonsbedden

Superior tweepersoonskamer, roken

  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed

Kamer, niet-roken (Hollywood Twin, Multiple People Use)

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(15 beoordelingen)
  • 29 m²
  • Max. aantal: 3
  • 2 eenpersoonsbedden

Kamer, roken

  • 29 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden

Suite, niet-roken (Castle)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • 29 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 twijfelaars

Standaard Twin kamer, roken (Multiple People Use)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 27 m²
  • Max. aantal: 5
  • 2 eenpersoonsbedden

Superior tweepersoonskamer, niet-roken (Multiple People Use)

8,2 van 10
Zeer goed
(17 beoordelingen)
  • 24 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed

Deluxe Twin kamer, niet-roken (Single Use)

  • 31 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 2 eenpersoonsbedden

Deluxe Twin kamer, roken (Single Use)

  • 31 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 2 eenpersoonsbedden

Kamer, niet-roken (Hollywood Twin, Single Use)

  • 29 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 2 eenpersoonsbedden

Kamer, roken (Hollywood Twin, Single Use)

  • 29 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 2 eenpersoonsbedden

Standaard tweepersoonskamer, niet-roken (Single Use)

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(20 beoordelingen)
  • 21 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 tweepersoonsbed

Standaard tweepersoonskamer, roken (Single Use)

8,0 van 10
Zeer goed
(2 beoordelingen)
  • 21 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 tweepersoonsbed

Standaard Twin kamer, niet-roken (Single Use)

  • 27 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 2 eenpersoonsbedden

Standaard Twin kamer, roken (Single Use)

  • 27 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 2 eenpersoonsbedden

Superior tweepersoonskamer, niet-roken (Single Use)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(4 beoordelingen)
  • 24 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 tweepersoonsbed

Superior tweepersoonskamer, roken (Single Use)

  • 24 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 tweepersoonsbed
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Daiwa Roynet Hotel Himeji bevindt zich vlak bij een treinstation in Ekimaecho, een buurt in Himeji vlak bij leuke winkelstraten. Bezoek culturele hoogtepunten Stedelijk Kunstmuseum van Himeji en Stedelijk Literatuurmuseum van Himeji. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Tuin van Koko-en en Arcrea Himeji Cultuur- en Congrescentrum. Dierentuin van de Stad Himeji en Centraal Park Tegarayama zijn ook een bezoek waard. De ligging van dit hotel is populair voor de bezienswaardigheden. Bekijk onze reisgids voor Himeji
Kaart
353 Ekimaecho, Himeji, Hyogo, 670-0927

In de buurt

  • Een rustig meer met grote rotsen, weelderige groene bomen en een traditioneel gebouw op de achtergrond.
    Tuin van Koko-en
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Een traditioneel Japans kasteel met meerdere verdiepingen, omringd door weelderige begroeiing en bloeiende bomen.
    Himeji-kasteel
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Egret Himeji
    7 min. wandelen - 0.7 km
  • Arcrea Himeji Cultuur- en Congrescentrum
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Dierentuin van de Stad Himeji
    15 min. wandelen - 1.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Himeji - 4 min. wandelen
  • Kobe (UKB) - 90 min. rijden

Restaurants

  • やま義
    1 min. wandelen
  • ドカ盛り 丸十
    1 min. wandelen
  • 一張羅
    1 min. wandelen
  • 牛角 姫路駅前店
    1 min. wandelen
  • 居酒屋楽歳駅北店別館
    1 min. wandelen

Over deze accommodatie

Daiwa Roynet Hotel Himeji

  • Hotel vlak bij Himeji-kasteel
  • Een koffiebar/café, een droogkuis/wasserijservice en een fitnesscentrum vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Daiwa Roynet Hotel Himeji. Ga vooral lekker eten bij 吉福, het restaurant ter plaatse. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Er zijn ook voordelen, zoals:
    • Een uitgebreid ontbijt (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een automaat
    • Een feestzaal, een kluis bij de receptie en een lift
    • Een bagageopslagruimte, een 24-uurs receptie en een vergaderruimte
    • Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel en de nabijheid van de winkels
  • Kamervoorzieningen
  • De 218 kamers zijn voorzien van leuke voordelen zoals airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en kluisjes. Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
  • Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
    • Badkamers met aparte badkuipen en douches en toiletten met elektronische bidets
    • Flatscreentelevisies van 40 inch met digitale zenders
    • Verwarming en dagelijkse schoonmaak

Prijzen en affiliaties

  • Accommodatie met ecologisch certificaat
  • Deze accommodatie is gecertificeerd volgens de volgende externe certificeringsregeling: JEA Eco Mark. Meer informatie over de eisen van deze certificering vind je op hun website.

Gelijkaardige accommodaties

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Daiwa Roynet Hotel Himeji?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Daiwa Roynet Hotel Himeji?

Vandaag, 24 okt. 2026, kost een verblijf bij Daiwa Roynet Hotel Himeji van één nacht voor twee volwassenen op 23 nov. 2026 min. € 58, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Parkeren kost JPY 1200 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.

Hoe laat kan ik bij Daiwa Roynet Hotel Himeji inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 10.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Daiwa Roynet Hotel Himeji uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).

Waar staat Daiwa Roynet Hotel Himeji?

Dit hotel ligt in Ekimaecho, op 2 km afstand van Shimmei-schrijn en Himeji-kasteel. Ook Osakabe-schrijn en Junisho-schrijn liggen op 10 minuten wandelen. Station Himeji en Station Sanyo Himeji liggen op 5 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Daiwa Roynet Hotel Himeji

9,2

Fantastisch

9,4

Netheid

9,0

Voorzieningen

9,0

Personeel en service

9,2

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 635 van 1001 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 274 van 1001 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 64 van 1001 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 18 van 1001 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 10 van 1001 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

👍

Prima verblijf
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très bien placé pour la visite du château
1 nacht verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
とても綺麗なホテルです
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
清潔感があり快適に過ごせました 駅からもアクセスよく、また飲食店も近いので利便性が良いです
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
気持ち良く快適に過ごせました。
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
チェックイン後にアーケード街を通って姫路城までの散歩が楽しかったです。 足元まである大きな窓が、姫路駅前の街を見下ろせて楽しかったし、朝ごはんのビュッフェもとても美味しく、快適に過ごせました。
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice Good hotel Enjoyed
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
スタッフさんの対応も素晴らしく、快適に宿泊することができました。 朝食も美味しかったです。
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
とても気持ちよく滞在できました。
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
利便性よく、スタッフさんも応対良く、楽しむことが出来ました。
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
浴室とトイレが別で広々していました。歯ブラシが柔らかく気に入りました。
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
部屋は清潔で、施設も整っており、ビジネスホテルとして申し分ありませんでした。おかげさまで快適な滞在となりました。
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
恐らく急なキャンセルで取れた部屋だと思われます。普段はグレードが高すぎて予約しないホテルだと思います(円安悲しい)。ただ改めて、せっかくの旅行でこういうホテルに泊まれると、旅行全体の満足度・充実度が全然違ってくると思います。最上階ひとつ下の階でしたし、部屋はキレイ、設備類もオシャレですごく良かったと思います。
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
駐車場がいっぱいであいていなくて提携の駐車場を紹介されて説明の仕方も丁寧でわかりやすかった。 部屋も綺麗で部屋から姫路城がよく見えて夜はライトアップされて綺麗だった
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
フロントの男性の方が周辺の駐車場を詳しくおしえてくれた
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great Hotel! “Clean rooms, friendly staff, excellent service, and a convenient location. We enjoyed our stay and would happily come back again!”
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
城の見える部屋がお勧めです。
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
バスルームが独立していてコンパクトでも使いやすくて良かった
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bell'hotel situato vicino la stazione. Bellissima la camera con vista sul castello al tredicesimo piano. La colazione potrebbe avere piu opzioni all' "occidentale".
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Delightful happy reception staff room comfortable, well equipped and clean , breakfast had a good range of choice, restaurant staff excellent, location was fantastic
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent hotel close to Himeji castle
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
チェックアウトの時間も助かりました
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
娘、孫3人と宿泊しましたが、お風呂も楽しめて。朝食も姫路名物のメニューもあり、とても美味しくいただきました。 夜もぐっすり眠れました🎵
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast menu had great choice and variety and was very tasty!
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was good, clean, and close to himeji station
1 nacht verbleven in juli 2026