Alcamo Hotel & Conference Centre ligt in Hamilton in de zakenwijk. Bezoek culturele hoogtepunten Waikato Museum of Art and History en Globox Arena. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Hamilton Centre Place en The Base. Waterworld en Rototuna Performing Arts Centre zijn ook een bezoek waard. Beleef een wateravontuur zoals kajakken of een outdooravontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Hamilton
290 Ulster Street, Hamilton, 3200
In de buurt
Waikato River
7 min. wandelen - 0.6 km
Hamilton Central Business District
11 min. wandelen - 1.0 km
Waikato Stadium
14 min. wandelen - 1.3 km
Hamilton Centre Place
3 min. rijden - 2.2 km
SkyCity Hamilton
4 min. rijden - 2.9 km
Lokaal vervoer
Hamilton (HLZ-Hamilton Intl.) - 18 min. rijden
Restaurants
Vege King
3 min. rijden
Jamaicablue
2 min. rijden
Wildbean Cafe
3 min. rijden
KFC
3 min. rijden
French Tart Cafe
12 min. wandelen
Over deze accommodatie
Alcamo Hotel & Conference Centre
Hotel in Whitiora
Geniet van een droogkuis/wasserijservice, een businesscentrum en een bar bij Alcamo Hotel & Conference Centre. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een seizoensgebonden buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Lokale shuttleservice en vergaderruimtes
Kamervoorzieningen
De 56 kamers bieden faciliteiten zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met gratis toiletartikelen
Lcd-televisies met kabelzenders
Koffiezetapparaten/waterkokers, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Restaurants ter plaatse
Amour Restaurant
Dingen om te doen
Seizoensgebonden buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Seizoensgebonden buitenzwembad
Wasserij
Voorzieningen
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Vergaderruimtes
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
2 etages
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Lcd-tv met kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Strijkijzer/strijkplank
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: NZD 20 als je incheckt tussen 20.30 uur en 08.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: NZD 20
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m zaterdag geopend tussen 08.00 uur en 20.30 uur, en van zondag t/m zondag tussen 09.00 uur en 18.30 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.30 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Vóór het inchecken dien je een waarborg van NZD 150 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in: NZD 20 als je incheckt tussen 20.30 uur en 08.00 uur
Toeslag voor laat uitchecken: NZD 20 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van november tot maart
Het zwembad is toegankelijk van 09.00 uur tot 18.00 uur
Kinderen jonger dan 10 jaar worden niet tot het zwembad toegelaten zonder toezicht van volwassenen.
Accommodatieklasse
De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en diensten.
Veelgestelde vragen
Beschikt Alcamo Hotel & Conference Centre over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is van 09.00 uur tot 18.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Alcamo Hotel & Conference Centre?
Vandaag, 25 aug. 2026, kost een verblijf bij Alcamo Hotel & Conference Centre van één nacht voor twee volwassenen op 26 aug. 2026 min. € 56, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Alcamo Hotel & Conference Centre?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Alcamo Hotel & Conference Centre inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Tegen een toeslag van NZD 20 kun je bij deze accommodatie tussen 20.30 uur en 08.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Alcamo Hotel & Conference Centre uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van NZD 20 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Alcamo Hotel & Conference Centre?
Dit hotel ligt in Whitiora, op 5 minuten wandelen van Prodrive Golf en Whitiora Bible Church. Ook Waikato River en Waikato Stadium liggen op 10 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.