Hotel Meijiya
Fotogalerie voor Hotel Meijiya





Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

1-1-30, Sato, Naka-ku, Hamamatsu, Shizuoka-ken, 430-0807
In de buurt
Museum voor Muziekinstrumenten van Hamamatsu9 min. wandelen - 0.8 km
Act-toren10 min. wandelen - 0.9 km
Kasteel van Hamamatsu2 min. rijden - 2.0 km- Act City Hamamatsu12 min. wandelen - 1.0 km
- Uitkijktoren van Hamamatsu13 min. wandelen - 1.1 km
Lokaal vervoer
- Station Hamamatsu - 18 min. wandelen
- Nagoya (NGO-Internationale luchthaven Chubu Centrair) - 116 min. rijden
Restaurants
- フレッシュネスバーガー11 min. wandelen
- 中国料理桃花林13 min. wandelen
- マイン・シュロス9 min. wandelen
- 東勝軒○秀 浜松店12 min. wandelen
- 福みつ7 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Meijiya
Gelijkaardige accommodaties

Grand Hotel Hamamatsu
Grand Hotel Hamamatsu
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
7.4 van 10, Goed, 34 beoordelingen
De prijs is € 83
15 mrt - 16 mrt
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.








