Treeside Hotel & Apartment ligt vlak bij het strand in Yugawara. Warmwaterbronnen van Hakone en Hakone Kowakien Yunessun zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Zonnestrand van Atami en Lake Ashi. Pruimengaard van Atami en Bos van Acao zijn ook een bezoek waard. Ga voor waterpret zoals duiken en surfen/bodyboarden. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals rotsklimmen en wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Yugawara
Dit rookvrije aparthotel beschikt over een restaurant, een bar/lounge en een dakterras. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een koffiebar/café, parkeerplaatsen en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte. Elk aparthotel is voorzien van een flatscreentelevisie met digitale zenders en een kitchenette met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een waterkoker en een eettafel, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een balkon.Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Treeside Hotel & Apartment heeft 3 kamers met airconditioning die via een buitengalerij bereikbaar zijn. Deze kamers zijn ingericht met pantoffels en een haardroger. Elke kamer heeft een balkon. Deze kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben eettafels. Alle bedden hebben donsdekens. Alle kamers in dit aparthotel met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat en een microgolfoven. Elke badkamer is voorzien van een bidet en gratis toiletartikelen.
In dit aparthotel in Yugawara is wifi gratis. Elke flatscreentelevisie van 50 inch heeft digitale zenders en slimme speakers. Op verzoek wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is vervanging van de handdoeken beschikbaar.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (JPY 550 per nacht; inclusief in- en uitrijden)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Restaurants ter plaatse
salute
TEA STAND サ行
Kitchenette
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookplaat
Microgolfoven
Eetopties
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Eettafel
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Gratis extra futon
Badkamer
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Flatscreen-tv van 50 inch met digitale zenders
Slimme luidspreker
Buiten
Balkon
Dakterras
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Leuningen in de gangen
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Trapleuningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Huishoudservice op verzoek
Receptie met beperkte tijden
Verduisterende gordijnen
Wisselen van handdoeken op verzoek
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Mountainbiken
Parkeerplaats voor fietsen
Bergbeklimmen in de buurt
Rotsklimmen in de buurt
Scubaduiken in de buurt
Surfen/bodyboarden in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
3 units
Fietsenverhuur
Handdoeken (verschoond op verzoek)
Individuele aankleding
Onderling verbonden units beschikbaar
Parkeerplaats voor fietsen
Schoonmaakservice (op verzoek)
Toegang via buitengalerij
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 16.00 uur tot 21.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren: JPY 550 per nacht (incl. in- en uitrijden)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
treeside hotel apartment Yugawara
treeside apartment Yugawara
treeside hotel apartment
treeside Yugawara
Treeside Hotel Apartment
Treeside & Aparthotel Yugawara
Treeside Hotel & Apartment Yugawara
Treeside Hotel & Apartment Aparthotel
Treeside Hotel & Apartment Aparthotel Yugawara
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Treeside Hotel & Apartment?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost JPY 550 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Treeside Hotel & Apartment inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Treeside Hotel & Apartment uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Treeside Hotel & Apartment?
Dit aparthotel ligt vlak bij het strand, op 15 minuten wandelen van Kustpark van Yugawara en Nishimura Kyotaro-museum. Ook Yugawara-strand en Manyo-park liggen op 5 km afstand. Station Yugawara ligt op maar 3 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Treeside Hotel & Apartment
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,8
Locatie
9,4
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 33 van 45 beoordelingen
10 - Uitstekend
33
Gastenscore: 8 - Goed. 11 van 45 beoordelingen
8 - Goed
11
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 45 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 45 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 45 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
yuuki
Reisde met een groep
5 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten