Geheel appartement

Perfect! for doing Galway City - sleeps 2+, walk everywhere...

Fotogalerie voor Perfect! for doing Galway City - sleeps 2+, walk everywhere...

Een kamer met een witte deur, een kleine prullenbak en een spiegel aan de muur.
Een kamer met een bed, een nachtkastje, een lamp, een ingelijst beeld en een zichtbare badkamer door een geopende deur.
Een keuken met houten kastjes, een witte vaatwasser, een witte koelkast, een klok aan de muur en een mandje op het aanrecht.
Een keuken met een roestvrijstalen spoelbak, een stenen vijzel en een schaal met fruit.
Een woonkamer met een bruine bank, een tapijt met patroon, een open haard, een televisie en een houten kast.

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Perfect! for doing Galway City - sleeps 2+, walk everywhere...

  • Het Silver Heron Apartment is een exclusief, uniek appartement op een prachtige locatie om te genieten van het centrum van Galway - op 5 minuten lopen van alles! Gelegen op The Crescent, dit is een mooie oude woonwijk van de stad waar je nooit ver weg bent van de actie, maar toch zo gemakkelijk om te ontspannen weg van de drukte en drukte. Slapen 2+ gasten in de perfectie, het appartement is op de begane grond van onze prachtige solide periode huis op The Crescent, waar uw comfort zijn zorgvuldig voorzien voor de gehele. Aan de achterkant van het appartement is de slaapkamer met twee eenpersoonsbedden Arrangement, en glanzend en-suite badkamer cum Bijkeuken net buiten dit. Naar het midden is een prachtig ingericht keuken, en aan de voorzijde, met uitzicht op een kleine privé-tuinen en The Crescent - is een heldere mooie zitkamer / woonkamer met een diepe comfortabele slaapbank om weg te kruipen op met een geweldig boek, of een eettafel voor een glas wijn nippen rond met vuur gloeien in de oorspronkelijke kalksteen open haard - erg leuk na een drukke dag uit en over!

    Gasten snel vestigen in deze magische en stijlvolle oase om te gaan met hun activiteiten te krijgen - gemakkelijke wandelingen naar de stad, of genieten van het buitenleven op wandelingen naar de kustpromenades bij Salthill & Blackrock. Self-catering is een eitje met een grote SuperValu supermarkt net aan het einde van The Crescent, en een verdere gastronomische winkel net aan het einde van Sea Road. Er is een volledige WiFi / breedband internet en een satelliet / kabel-tv dienst in de plaats voor de gasten, plus een dvd-speler, iPhone4 docking en opladen systeem, en een bibliotheek van interessante boeken en bordspellen voor een regenachtige dag. Haardroger en styling apparatuur - bedden zijn volledig voor uw aankomst met onze heerlijke verse beddengoed, diepe dekbedden en kussens, handdoeken en badkamer accessoires, en veel extra comfort voor uw verblijf samengesteld. Onze royale Basket verstandige verse boodschappen verwelkomt u in dus geen noodzaak om overhaast een onmiddellijke winkel.

    De chique nieuwe keuken is volledig uitgerust met alle moderne gemakken, koken & horeca-apparatuur, en doorgeefluik door naar de zit / eetkamer, met zitplaatsen voor 4 rond de eettafel. Het verwarmingssysteem van robuust boilers is er wanneer je maar wilt, plus vloerverwarming in de badkamer. Bereid een geweldig diner in de prachtige keuken, en het hoofd af naar de Crane Bar net op de weg voor een aantal traditionele live muziek.

    De Silver Heron is een Top! oase om te genieten van Galway uit, ondersteund door onze pre-arrival informatie leidt over waar te gaan en wat te doen - kunst en culturele evenementen, goede restaurants, pubs, cafés en winkels om te genieten, erfgoed uitstapjes en excursies te maken, en vele andere leuke activiteiten. We zullen ernaar uit u te mogen verwelkomen in kijkt ...

    En voor een grote groep gasten, kunt u ook onze boeken:
    www. VRBO. com / 408.583 - de Silver Acres Appartement, slaapt 1 tot 2+
    www. VRBO. com / 249.968 - de Silver Teal appartement, geschikt voor 4 tot 5 +
    www. VRBO. com / 313223 - Coach House, 6-8 personen +

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement bevindt zich in Claddagh, een wijk in in Galway, en ligt nabij pretparken en vlak bij het strand. Bezoek culturele hoogtepunten Stadsmuseum van Galway en Fisheries Watchtower Museum. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Huis van Nora Barnacle en Spanish Arch. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Pearse Stadium of Greyhound-stadion van Galway. Kies voor waterpret zoals duiken of snorkelen of beleef avonturen zoals het volgen van een ecotour en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Galway
Meer appartementen in Galway
Kaart
Devon Place The Crescent Galway City, County Galway

In de buurt

  • Een drukke straat met historische gebouwen, een receptie en een bar.
    Quay Street
    11 min. wandelen - 0.9 km
  • Een bogenpoort omlijstend een historisch gebouw van steen, met een rood raam en een naambord.
    Spanish Arch
    11 min. wandelen - 0.9 km
  • Een blauwe boot afgemeerd aan een steiger met een rode boei, omgeven door kleurrijke gebouwen en andere boten.
    Galway Harbour
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Luchtbeeld van een stad met een opvallend historisch gebouw, een modern industriegebied en woonwijken.
    National University of Ireland-Galway
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Een modern sculptuur met waterstralen in een openbaar plein, omringd door gebouwen en een helderblauwe lucht.
    Eyre Square
    17 min. wandelen - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Galway Station - 18 min. wandelen
  • Shannon (SNN) - 77 min. rijden

Restaurants

  • McDonagh's Seafood Bar
    10 min. wandelen
  • The Quays
    10 min. wandelen
  • Ard Bia at Nimmos
    10 min. wandelen
  • Monroe's
    6 min. wandelen
  • The Crane Bar
    4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Perfect! for doing Galway City - sleeps 2+, walk everywhere...?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Perfect! for doing Galway City - sleeps 2+, walk everywhere... inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 13.30 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Perfect! for doing Galway City - sleeps 2+, walk everywhere... uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.

Waar staat Perfect! for doing Galway City - sleeps 2+, walk everywhere...?

Dit appartement ligt in Claddagh, op 10 minuten wandelen van Fisheries Watchtower Museum en Quay Street. Ook Kunstcentrum en Stadsmuseum van Galway liggen op 10 minuten wandelen. Galway Station ligt op 18 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Perfect! for doing Galway City - sleeps 2+, walk everywhere...

9,8

Uitzonderlijk

9,8

Netheid

9,6

Locatie

10

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 56 van 64 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 6 van 64 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 64 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 64 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 64 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Property was exactly as described, very clean and we enjoyed our stay very much! Great location, close to Salthill and city centre.
3 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great place to stay in Galway - very walkable to restaurants and attractions but also very quiet and private. Liz is a great host and has great local recommendations. Would definitely stay here again!
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
The apartment was cozy and had everything you could want to self cater. The bed was comfortable and there were plenty of towels for the bathroom. The townhouse location was great for everything we wanted to do. It was an easy walk to the Latin Quarter and convenient to tour bus departure locations. Public transportation was right outside and taxis were readily available. Tesco supermarket was two blocks away.
14 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Wonderful location and perfect for a couple. Very private space. Walkable to whatever one could want. We went via ferry to Aran Islands one day and walked for hours on the Prom. I would rent again in a heartbeat and hope I get that opportunity.
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
An Amazing property that was very close to all the shops and pubs. Loved all the little details in the unit provided by the hosts. A beautiful welcome basket was greatly appreciated. Thank you for your hospitality and making our first visit to Galway perfect!!!
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Perfect Galway spot

Liz’s place is the perfect place to stay if you want to explore Galway. We loved it here, and we can’t wait to come back.
9 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Very welcoming. The crackers, cheese, and wine were a thoughtful treat. Peter introducing us to the place was helpful. All the instructions were also helpful.
4 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
What a great place to stay! Within walking distance to so many things. We had everything we needed and the host was great!
6 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Loved it!

Perfect location, near everything. Everything we needed!
4 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en locatie

Devon Place

Great location in a nice neighbourhood.
7 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Ubicación ideal para moverse por Galway y sus alrededores
8 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

100% recommended

We enjoyed our visit a lot. The appartement was cozy, the manager super friendly and helpful. It's situated just right in the town to be quite to relax and sleep but just around the corner from all the good pubs.Thanks a million!
9 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
The apartment had everything one could want. The location was perfect - 15 min walk to the University, 10 min walk downtown or to the Prom. And Cathy was exceptional - she made everything easier than one could expect
33 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great location to explore Galway

Great spot if you’re considering places to stay in Galway. Easily walkable to all the sites and restaurants on our list. The townhouse had what we needed and was a comfortable place to relax at night.
3 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great apartment and location! The apartment is well-appointed, has a comfy bed and good water pressure in the shower - all a traveler can hope for! About a 15min walk to the Latin Quarter, but there is tasty coffee, restaurants and local music even closer. Great hosts!
4 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Very well located. The parking driveway is very narrow, so be careful of the bump-out on the lower side wall. Other than that, we had everything needed for our stay. We highly recommend.
5 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great Galway Location

We had a wonderful time the apartment and location could not have been better for us. We would definitely use this location again. Peter the manager was super helpful and friendly.
6 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid, accuraatheid advertentie
Busy neighborhood
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Perfect location near everything

Great communication with owner Liz—loved the accommodations and location and will recommend it to friends. Piotr was always nearby and helpful.
10 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great visit

Easy walk anywhere in Galway City Centre. Hosts thought of everything in advance so we didn’t have to…thankfully for us!
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Charming, Cozy, Convenient

We found this apartment cozy, clean and well-equipped. The neighborhood was quiet and safe, but within easy walking distance of major sites and plenty of pubs, restaurants, and shops. The hosts were helpful and well-organized. We enjoyed our stay and would happily stay here again!
6 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Very cute apartment!

My faience and I had a wonderful visit. It was perfect distance away from everything! Parking was very convenient, and the apartment was well kept and clean. We would definitely stay again in our future!
4 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Next to towncenter

Nice place to stay for two persons. Kittchen well equiped. Helpfull person at all all times near to the appartement. Very close to sights, restaurants, Pubs...
7 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

great location.

We walked pp
7 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Check in worked smoothly with a printed version of the thorough directions (not great for reading off a phone). The interior of the apartment had everything we needed and plenty of wonderful books and visiting guides. The apartment is perfectly located next to public transportation and within walking distance of the west end and Latin Quarter.
4 nachten verbleven in augustus 2025