Particuliere eigenaar
Mazet Saint Aygulf Front de Mer - Piscine - Clim - Max 2 Adultes
Pension in Fréjus
Fotogalerie voor Mazet Saint Aygulf Front de Mer - Piscine - Clim - Max 2 Adultes





Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Fréjus, Var
In de buurt
- Plage du Grand Boucharel1 min. wandelen - 0.1 km
- Strand van Gaillarde8 min. wandelen - 0.7 km
- Plage du Petit Boucharel8 min. wandelen - 0.7 km
- Plage de la Gaillarde Ouest13 min. wandelen - 1.1 km
- Calanque des Corailleurs-strand19 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
- Station Fréjus - 13 min. rijden
Restaurants
- La Réserve Gayrard5 min. rijden
- La Romantica4 min. rijden
- Zanelli Caffé3 min. rijden
- La Pignata4 min. rijden
- Pizzeria Le Napoli3 min. rijden
Over deze accommodatie
Mazet Saint Aygulf Front de Mer - Piscine - Clim - Max 2 Adultes
Gelijkaardige accommodaties

Atoll Hotel
Atoll Hotel
- Huisdiervriendelijk
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
8.4 van 10, Zeer goed, 419 beoordelingen
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
