Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Villa Le Repère, quiet area, air-conditioned with swimming pool
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt over een wasserij en een tuin. Dit vakantiehuis beschikt over een privézwembad. Geniet daarnaast van een wasmachine en 3 badkamers. Het entertainment wordt verzorgd door een televisie met een dvd-speler, terwijl een microgolfoven en een koffie/theemaker voor nog meer comfort zorgen. Er is een beperkte huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van een privézwembad en Dvd-speler. Je kunt gebruikmaken van een microgolfoven en een koffiezetapparaat/waterkoker op de kamer. Elke badkamer is voorzien van een douche. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Privézwembad
Internet
Beschikbaar in de woning: internettoegang
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Eten en drinken
Afwasmachine
Broodrooster
Koffiezetapparaat/waterkoker
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
5 slaapkamers
Badkamer
3 badkamers
Bad
Douche
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Boeken
Dvd-speler
Tv
Buiten
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Beperkte huishoudservice
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
G2978
House
Villa Le Repère Climatisée Avec Piscine et vue mer Frejus
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Saint-Aygulf, een wijk in Fréjus. Verken de plaatselijke natuur bij Strand van Fréjus en Strand van Saint-Raphael. Aqualand Fréjus en Lunapark Fréjus zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Fréjus
Zijn huisdieren welkom bij Villa Le Repère, quiet area, air-conditioned with swimming pool?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa Le Repère, quiet area, air-conditioned with swimming pool inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Le Repère, quiet area, air-conditioned with swimming pool uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Le Repère, quiet area, air-conditioned with swimming pool?
Dit vakantiehuis ligt in Saint-Aygulf, op 3 km afstand van Calanque des Corailleurs-strand, Strand van Galiote en Plage des Esclamandes. Ook Strand van Gaillarde en Plage de la Gaillarde Ouest liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen over Villa Le Repère, quiet area, air-conditioned with swimming pool