Appartement Achat in Freiburg im Breisgau biedt 40 m² ruimte voor maximaal 3 gasten. Jullie beschikken over 1 slaapkamer en 1 badkamer. Het appartement heeft drempelloze toegang en een lift voor extra gemak. Tot jullie privégebruik zijn er een volledig uitgeruste keuken, snelle wifi geschikt voor videogesprekken, tv, ventilator en een aparte werkplek. Deze accommodatie is alleen voor volwassenen en biedt alle essentiële voorzieningen voor een comfortabel verblijf.
Centraal en comfortabel verblijven in Freiburg. De Klarastraße is een rustige straat in de wijk Stühlinger, het "Quartier Latin" van Freiburg, gekenmerkt door kleine winkels, de weekmarkt, bars en restaurants. Te voet bereiken jullie het stadscentrum, talrijke culturele voorzieningen, het station en het openbaar vervoer. Vakantiegangers waarderen de nabijheid van het station en de uitstekende treinverbindingen naar het Zwarte Woud, de Kaiserstuhl, het Markgräflerland, de Elzas en Zwitserland – en genieten ’s avonds van het levendige stadsleven in Freiburg. Onze gasten laten zich graag verwennen in het restaurant op de begane grond. Al 18 jaar verwelkomen wij tevreden gasten in onze vakantiewoningen en wonen zelf al vele jaren in de Klarastraße. Wij genieten van de bijzondere sfeer van deze wijk en de korte afstanden. Ontdek ook onze vakantiewoning!
dit appartement ligt in Alt-Stühlinger, een wijk in Freiburg im Breisgau. Schauinslandbahn en Schauinsland zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Echte Helden Arena en Botanischer Garten Freiburg bezoeken. Elztalmuseum en Steinwasen Park zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Freiburg im Breisgau
Freiburg (QFB-Freiburg Hauptbahnhof) - 5 min. wandelen
S-Bahnhalte Universitätsklinikum Freiburg - 12 min. wandelen
Mulhouse (MLH-EuroAirport) - 55 min. rijden
Restaurants
Starbucks
5 min. wandelen
Hermann
4 min. wandelen
McDonald's
5 min. wandelen
Thai Chi
8 min. wandelen
Café Melange
7 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Achat' with Wi-Fi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Apartment 'Achat' with Wi-Fi?
Vandaag, 3 nov. 2026, kost een verblijf bij Apartment 'Achat' with Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 13 nov. 2026 min. € 602, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Apartment 'Achat' with Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Achat' with Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment 'Achat' with Wi-Fi?
Dit appartement ligt in Alt-Stühlinger, op 5 minuten wandelen van Zuidelijk Zwarte Woud Natuurpark en Blaue Brücke. Ook Freiburg Concertgebouw en Goethe-Institut liggen op 10 minuten wandelen. Freiburg (QFB-Freiburg Hauptbahnhof) ligt op maar 5 minuten wandelen en naar S-Bahnhalte Universitätsklinikum Freiburg is het 12 minuten wandelen.