10/10 – Uitstekend
Sheila
Wortwörtlich übertroffen




De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is van 08.00 uur tot 18.00 uur geopend. Het zwembad is ieder jaar seizoensgebonden gesloten van 7 november tot 26 april.
Vandaag, 15 aug. 2025, kost een verblijf bij Can Micalet Formentera van één nacht voor twee volwassenen op 1 sep. 2025 min. € 418,96, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Dit hotel ligt in La Savina, op 0,7 km van Haven van La Savina en op 3,4 km van Strand van Ses Illetes. Ook Playa Cavall d'en Borras en Racó des Berro liggen op 5 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster