Geheel appartement
“Jamin” Room with Private Terrace, Wi-Fi, and Air Conditioning
Fotogalerie voor “Jamin” Room with Private Terrace, Wi-Fi, and Air Conditioning





Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamer
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 218
inclusief belastingen en toeslagen
1 mrt - 2 mrt
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Maison d'hôtes La Cour des Lauriers
Maison d'hôtes La Cour des Lauriers
- Inclusief ontbijt
- Huisdiervriendelijk
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 12 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
66183705
Over deze buurt
Fontarèches
In de buurt
Pont du Gard42 min. rijden - 29.5 km- Domaine Natura2 min. rijden - 1.7 km
- Markt van Uzès22 min. rijden - 16.8 km
- Place aux Herbes22 min. rijden - 16.8 km
- Musée du Bonbon Haribo26 min. rijden - 19.2 km
Lokaal vervoer
- Station Ales St-Julien-les-Fumades - 33 min. rijden
- Nimes (FNI-Garons) - 65 min. rijden
Restaurants
- Le Bistro de Lussan14 min. rijden
- Bar du Marché12 min. rijden
- Auberge Gardoise10 min. rijden
- Tout Simplement18 min. rijden
- les escargots d' usege9 min. rijden


