Hostels in Flumet

Begindatum: Inchecken geselecteerd.
Tot datum
Einddatum: Uitchecken
    calendar shield illustration

    Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
    deals illustration

    Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
    bed illustration

    Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Volgend weekend
Over twee weken
Over één maand
Over twee maanden

Populaire Hostels in Flumet

Auberge de Jeunesse HI Annecy

7.6 van 10, Goed, (45)
'景色も雰囲気も接客もよかった。また泊まりたいです'
De prijs is € 104
inclusief belastingen en toeslagen
3 nov - 4 nov
Auberge de Jeunesse HI Annecy
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld

De beste hotelbeoordelingen voor Flumet

Ontdek meer over Flumet

Ontdek meer over Flumet

Informatie over Hostels in Flumet

Aantal beoordelingen
45
Accommodatie
14.594
Laagste prijs
€ 104
Hoogste prijs
€ 104

Veelgestelde vragen

Wat is de beste tijd van het jaar om in een jeugdherberg te verblijven in Flumet?
Wanneer je eropuit wilt trekken en op verkenning wilt gaan, is goed weer zeker een plus. Daarom volgt hier wat informatie die je misschien handig vindt: De warmste maanden zijn gewoonlijk augustus en juli, met een gemiddelde temperatuur van 14 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van -3 °C De maanden met de meeste regen in Flumet zijn mei, december, juni en november. Deze maanden valt er gemiddeld 176 mm regen.
Wat is er zoal te zien en te doen in Flumet?
Flumet staat voornamelijk bekend om de skimogelijkheden. Tot de belangrijkste bezienswaardigheden behoort Meer van Annecy. Verken de natuur op plekken als Col des Aravis, Plan d'eau Biotope de Combloux en Tour du Mont Blanc. Culturele trekpleisters zijn onder andere Hameau des Alpes, Maison des Jeux Olympiques d'Hiver en Musée de Megève.