Foresteria Valdese di Firenze - Casa per Ferie bevindt zich in Historisch centrum, een wijk in Florence, en ligt vlak bij een treinstation. Palazzo Pitti en Basilica di Santa Maria Novella zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Cattedrale di Santa Maria del Fiore en Ponte Vecchio. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Visarno-arena of Stadio Artemio Franchi. Maak bij het verkennen van de omgeving tijd vrij voor een bezoek aan een wijnproeverij en een kuuroord/spa of voor een outdooractiviteit zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Florence
Florence (ZMS-Station Santa Maria Novella) - 16 min. wandelen
Luchthaven Peretola (FLR) - 29 min. rijden
Restaurants
Loggia Bar
4 min. wandelen
Gustapanino
5 min. wandelen
Tamerò - Pasta Bar
4 min. wandelen
Trattoria Sant'Agostino
2 min. wandelen
Pop Café
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Foresteria Valdese di Firenze - Casa per Ferie
Pension vlak bij Ponte Vecchio
Foresteria Valdese di Firenze - Casa per Ferie ligt in de buurt van Palazzo Pitti en Galleria degli Uffizi en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Meertalig personeel, bagageopslagruimte en rookvrije accommodatie
Een automaat, 2 vergaderruimtes en een kluis bij de receptie
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Foresteria Valdese di Firenze - Casa per Ferie bieden volop comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi. Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Verwarming en plafondventilators
Douches, haardrogers en shampoo
Flatscreentelevisies van 24 inch met satellietzenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Gemeenschappelijke koelkast
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (wekelijks)
Zakelijke diensten
2 vergaderruimtes
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Handgreep naast het toilet
Noodtrekkoord in badkamer
Verhoogd toilet
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 24 inch met satellietzenders
Meer
Airconditioning
Bureau
Plafondventilator
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.30 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.30 uur tot 20.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 8.0 per verblijf.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: EUR 8.0 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT048017B7H8WAJBMZ
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Foresteria Valdese di Firenze
Foresteria Valdese di Firenze Casa per Ferie
Foresteria Valdese di Firenze - Casa per Ferie Florence
Foresteria Valdese di Firenze - Casa per Ferie Guesthouse
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Foresteria Valdese di Firenze - Casa per Ferie?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit pension zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Foresteria Valdese di Firenze - Casa per Ferie inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.30 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Foresteria Valdese di Firenze - Casa per Ferie uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Foresteria Valdese di Firenze - Casa per Ferie?
Dit pension ligt in Historisch centrum, op 10 minuten wandelen van Piazza Santo Spirito en Palazzo Pitti. Ook Piazza di Santa Maria Novella en Ponte Vecchio liggen op een kwartiertje wandelen. Tramhalte Unità ligt op 13 minuten wandelen en naar Valfonda - Stazione Santa Maria Novella Tramhalte is het 15 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Foresteria Valdese di Firenze - Casa per Ferie
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,0
Voorzieningen
9,2
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 109 van 197 beoordelingen
10 - Uitstekend
109
Gastenscore: 8 - Goed. 58 van 197 beoordelingen
8 - Goed
58
Gastenscore: 6 - Redelijk. 20 van 197 beoordelingen
6 - Redelijk
20
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 197 beoordelingen
4 - Matig
5
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 197 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
5
Beoordelingen
8/10 – Goed
Nils
Reisde met partner
5 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice room, good location, friendly service, but the bathroom and mainly the shower was very bad. Virtually no hot water out of the shower and small wonky space.
Nils
3 nachten verbleven in september 2023
8/10 – Goed
Niloufar
4 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Niloufar
5 nachten verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
HIKARU
Reisde met een groep
5 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
特に気になる場所などなくとても快適に過ごせました!
HIKARU
1 nacht verbleven in december 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Christopher, Ramona
31 dec 2025
Christopher
2 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Roger
Reisde met een groep
15 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was clean a d comfortable, and the staff was very courteous and helpful. The location was also good with most attractions being a 30 to 40 minute walk or less.
Roger
3 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Francesco
Reisde met familie
15 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
La stanza andava benissimo per noi, ma dava sulla strada e c’era purtroppo un po’ di rumore.
Tutto era pulito ed era facile arrivare tardi, dopo la chiusura del reception.
Francesco
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Gustavo
1 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Atendimento muito bom, quarto excelente e bem localizado por um preço ótimo, recomendo muito!
Gustavo
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Minh Triet
28 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hidden gem in the Oltra
Minh Triet
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Amman
Reisde met een groep
24 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Amman
1 nacht verbleven in oktober 2025
4/10 – Matig
Francois
Reisde met familie en kleine kinderen
22 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
The power kept going out on our floor. The rooms are at best sub standard. The area is great and within 10-20mins from the major points and restaurants.
The bathroom really stunk and the shower was pretty much inexistant.
Francois
2 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Izabela
21 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice and interesting hotel located in Oltrarno, the artsy, lively area of Florence center, but a few blocks away from the crowds. Location is excellent!
The hotel is quiet and has a wonderful history. I would stay there again.
Izabela
2 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Daniela
20 okt 2025
Daniela
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
sulin
17 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Front desk staff was amazing and very friendly and helpful . The room had all the amenities needed including fridge and hair dryer. Only thing they could improve is screens on windows for mosquitoes.
sulin
2 nachten verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Hoa Huynh, East Elmhurst
Reisde met familie
15 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beware of mosquitoes. Many were in our room in early October. Cleaning and towel changes are provided only every 3 days or so. Elevator does not have access to certain rooms.
Otherwise location is great, away from the more busy areas north of the bridges.
Hoa Huynh
13 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Cinda
Reisde met een groep
11 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was very helpful and room was clean
Cinda
1 nacht verbleven in oktober 2025
4/10 – Matig
Vincenzo
Reisde met familie
9 okt 2025
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Faceva freddo
Vincenzo
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Weston
Reisde met partner
8 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was very accommodating and informative. The room was spacious and clean and we had a private balcony as well. Breakfast was included and the courtyard and building are beautiful. Lots of veey good restaurants in the area as well.
Weston
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Alejandra
Reisde met partner
5 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was super helpful and friendly. The room was clean and we were about 15-20 min from all the places we wanted to go to.
Alejandra
2 nachten verbleven in oktober 2025
4/10 – Matig
Alexandra
4 okt 2025
Negatief: Personeel en service
Alexandra
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Raj
3 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great service
Raj
1 nacht verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Cecilia Lizeth
Reisde met partner, Reisde met familie
26 sep 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen
El jardín es bonito y el personal es muy amable, sin embargo, los cuartos tienen un olor raro, y solo te hacen servicio de limpieza en los cuartos después de 3 noches, ni si quiera sacan la basura.
Cecilia Lizeth
3 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Nicole
23 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nicole
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Lucas
21 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Amei
Foi tudo perfeito, delícia de hotel e perto de tudo
Lucas
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Maggie
Reisde met partner
20 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful location in Santo Spirito, walking distance to many delicious restaurants & bars (and wine windows)! Lively streets at night and active mornings from businesses loading in nearby which can be heard from the room but this was worth it being close to all of the sights (10 Min to Boboli Gardens, 15 Min to Piazza della Signoria & Uffizi Gallery). Staff was helpful & pleasant upon arrival, and otherwise we were able to access the elevator & room without needing to check in each time. Keypad access needed after 8:00PM. Room was very clean, shower was very small. Wonderful stay in Florence!
Maggie
2 nachten verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Deanna, Mississauga
Reisde met een groep
18 sep 2025
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
The reality of this property was different than the promotional materials presented. The front desk staff at check in were efficient but not welcoming, as we had experienced at other properties on our trip. It was not "modern". The bathroom had a shower curtain that separated the toilet from the small shower area. There were 2 paper cups as the only amenity in the room. The beds were a foam mattress on a frame. There was no maid service to refresh the room and provide additional "paper cups". We appreciated the ceiling fan to move the air. We did open the windows at night but the street noisy was too much. We didn't spend a great deal of time in the room because we were there to see Florence, but this was definitely the most disappointing accommodations on our trip.