Furnished apartment in the heart of Fez near all amenities
Dit appartement beschikt over een tuin. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en keukeneiland. Er zijn gemakken als 2 badkamers en een eetruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een koffie/theemaker en een smart-tv.Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Het meubilair in elke kamer bestaat uit eettafels en keukeneilanden. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet. Elke kamer is voorzien van smart-tv. Op verzoek wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is verschoning van het bed beschikbaar.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strandlakens
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Keuken
Blender
Elektrische waterkoker
Keukeneiland
Koelkast
Koffiemolen
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Oven
Pan voor kreeft/krab
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Entertainment
Boeken
Smart-tv
Buiten
Tuin
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Huishoudservice op verzoek
Schoon beddengoed (op verzoek)
Strijkijzer/strijkplank
Dingen om te doen
Boerderijworkshops
Parkeerplaats voor fietsen
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Boerderijworkshops
Parkeerplaats voor fietsen
Schoon beddengoed op verzoek
Schoonmaakservice (op verzoek)
Tuin
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Kandar Sidi Khiar. Bezoek Koninklijk paleis en Bab Semmarine, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Winkelcentrum Borj Fez en Place R'cif. Kassr Annoujoum Ducci Stichting en Fondouk Tsetouanien zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Kandar Sidi Khiar
Zijn huisdieren welkom bij Furnished apartment in the heart of Fez near all amenities ?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Furnished apartment in the heart of Fez near all amenities inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Furnished apartment in the heart of Fez near all amenities uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Furnished apartment in the heart of Fez near all amenities ?
Dit appartement in Kandar Sidi Khiar ligt op 8,3 km van Royal Golf de Fès en op 25 km afstand van Huis van de Fotografie en Jardin d'Atlas. Ook Mellah en Watervallen liggen op 25 km afstand.
Beoordelingen over Furnished apartment in the heart of Fez near all amenities