Pousada Unaí - Casa Flor bevindt zich in Floresta Velha, een wijk in Fernando de Noronha, en ligt vlak bij het strand. Bezoek Paleis van Sao Miguel en Forte de Nossa Senhora dos Remédios, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Fernando de Noronha en Atol das Rocas Reservaten en Praia do Meio. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Fernando de Noronha
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijt met lokale gerechten beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 10.00 uur
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Wasserij
Voorzieningen
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch met kabelzenders
Eten en drinken
Minibar
Meer
Airconditioning
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 15
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 19.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan BRL 120.0 per dag.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor extra bed: BRL 120.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Pousada Unaí - Casa Flor?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Pousada Unaí - Casa Flor?
Vandaag, 12 sep. 2026, kost een verblijf bij Pousada Unaí - Casa Flor van één nacht voor twee volwassenen op 14 sep. 2026 min. € 112, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze pousada zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Pousada Unaí - Casa Flor inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Pousada Unaí - Casa Flor uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Pousada Unaí - Casa Flor?
Deze pousada ligt in Floresta Velha, op 10 minuten wandelen van Fernando de Noronha en Atol das Rocas Reservaten, Praça Flamboyant en Paleis van Sao Miguel. Ook Praia do Cachorro en Praia do Meio liggen op een kwartiertje wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.