Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Casa Canadiense Cabina 1
Appartement in El Roble
Fotogalerie voor Casa Canadiense Cabina 1





Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamer
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 120
inclusief belastingen en toeslagen
15 jan - 16 jan
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Casita Amor la Fortuna
Casita Amor la Fortuna
- Bubbelbad
- Keuken
- Gratis wifi
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit appartement ligt in El Roble. Bezoek Puerto de Caldera en Vista Golfo Avonturenpark als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Playa de Puntarenas en Playa Boca de Barranca. NATUWA, Ara Conservation Sanctuary en Balneario Las Musas zijn ook een bezoek waard.
Chacarita, Puntarenas Province
In de buurt
- Playa de Puntarenas - 6 min. wandelen - 0.6 km
- Playa San Isidro - 11 min. wandelen - 1.0 km
- Playa Boca de Barranca - 19 min. wandelen - 1.6 km
- Puerto de Caldera - 12 min. rijden - 9.4 km
- Muelle de Puntarenas - 19 min. rijden - 12.1 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Restaurante Calypso - 10 min. wandelen
- El Pelícano Beach Club - 9 min. wandelen
- Restaurante La Macarela - 8 min. wandelen
- Macondo Restaurant - 10 min. wandelen
- La Sirena - 10 min. wandelen








