Hostels in El Real de San Vicente

Begindatum: Inchecken geselecteerd.
Tot datum
Einddatum: Uitchecken
  • Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
  • Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
  • Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Volgend weekend
Over twee weken
Over één maand
Over twee maanden

Onze beste keuzes voor hostels in El Real de San Vicente

The Retreat of La Adrada (Avila)

The Retreat of La Adrada (Avila)
La Adrada
De prijs is € 126
inclusief belastingen en toeslagen
6 feb - 7 feb
The Retreat of La Adrada (Avila)
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld

De beste hotelbeoordelingen voor El Real de San Vicente

Ontdek meer over El Real de San Vicente

Informatie over Hostels in El Real de San Vicente

Aantal beoordelingen
Accommodatie
267
Laagste prijs
€ 126
Hoogste prijs
€ 126

Veelgestelde vragen

Wat zijn de beste hostels in El Real de San Vicente?
Onze reizigers zijn positief over deze verblijfsmogelijkheden in de wijdere omgeving, waar je mogelijk van voordelige kamerprijzen kunt profiteren: Chalet, zwembad, barbecue, grote groepen, in de buurt van Madrid, natuur, bergen - op 1,3 km afstand van het centrum van El Real de San Vicente. Bij dit hotel kunnen gasten genieten van gratis wifi, een 24-uurs receptie en een lift. Landelijk huis (volledige verhuur) Complejo El Meson voor 50 personen - op 0,7 km afstand van het centrum van El Real de San Vicente. Enkele voorzieningen van dit hostal zijn gratis wifi en hulp bij uitstapjes/tickets.
Wat is de beste tijd van het jaar om in een jeugdherberg te verblijven in El Real de San Vicente?
Wanneer je nieuwe plekken ontdekt, is goed weer zeker een plus. Daarom volgen hier wat statistieken over het lokale klimaat: De warmste maanden zijn gewoonlijk juli en augustus, met een gemiddelde temperatuur van 25 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 8 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in El Real de San Vicente is 561 mm.
Wat is er zoal te zien en te doen in El Real de San Vicente?
Afhankelijk van wat je interesses zijn, valt er misschien wel veel te beleven bij het gebied rond El Real de San Vicente. Verken de natuur op plekken als Prado Tuin, Romeinse Brug en Presa del Horcajo. Culturele trekpleisters zijn onder andere Museo de Cerámica Ruiz de Luna. Andere attracties zijn bijvoorbeeld Castillo de La Adrada, Canto de los Pollitos en Basílica Nuestra Señora del Prado.