Hôtel de Paris bevindt zich in Faubourg Nord, een wijk in Dijon, en ligt vlak bij een treinstation. Bezoek culturele hoogtepunten La Vie Bourguignonne Museum en Musée d'art sacré. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Winkelcentrum La Toison d'Or en Grand Quetigny Shopping Center. Internationale Stad van Gastronomie en Wijn en Le Carrousel zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Dijon
9, Avenue Maréchal Foch, Dijon, Cote-d'Or, 21000
In de buurt
Darcy Square
2 min. wandelen - 0.2 km
Kathedraal van Dijon
8 min. wandelen - 0.7 km
Église Notre-Dame de
11 min. wandelen - 0.9 km
Palais des Ducs de Bourgogne
12 min. wandelen - 1.1 km
Liberation Square
12 min. wandelen - 1.1 km
Lokaal vervoer
Station Dijon-Ville - 3 min. wandelen
Lyon (LYS-Saint-Exupery) - 122 min. rijden
Restaurants
L'Edito
5 min. wandelen
Central Sushi
2 min. wandelen
Quick
2 min. wandelen
Les Jardins de la Cloche
4 min. wandelen
La Scala
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hôtel de Paris
Hotel in Faubourg Nord
Hôtel de Paris heeft alles wat je nodig hebt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een automaat
Gratis kranten, hulp bij uitstappen/tickets en rookvrije accommodatie
Een lift, beveiligde fietsenstalling en een bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hôtel de Paris bieden leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed, naast voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Gratis toiletartikelen en haardrogers
Flatscreentelevisies met premium tv-zenders
Gratis kinderbedden, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Gelijkaardige accommodaties
Appart'hôtel Odalys City - Dijon Centre Les Cordeliers
Dijon Centre Ville
Appart'hôtel Odalys City - Dijon Centre Les Cordeliers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 10 per nacht; inclusief in- en uitrijden)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: EUR 9,50 voor volwassenen en EUR 5,50 voor kinderen
Dingen om te doen
Fietsenopslag
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Gratis babybed
Luxe beddengoed
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv met premium kabelzenders
Meer
Bureau
Elke dag gratis kranten
Geluiddichte kamers
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 21.30 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 08.30 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, ophalen van sleutel
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 6 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.10 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 9.50 voor volwassenen en EUR 5.5 voor kinderen
Betaald parkeren (overdekt): EUR 10.00 per nacht (incl. in- en uitrijden)
Toeslag voor huisdieren: EUR 6 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hôtel de Paris?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 6 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Hôtel de Paris?
Vandaag, 15 jul. 2026, kost een verblijf bij Hôtel de Paris van één nacht voor twee volwassenen op 19 jul. 2026 min. € 75, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 10.00 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Hôtel de Paris inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hôtel de Paris uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hôtel de Paris?
Dit hotel ligt in Faubourg Nord, op 10 minuten wandelen van Darcy Square, Kathedraal van Dijon en Saint-Philibertkerk. Ook Musée Archéologique en Jardin de l'Arquebuse liggen op 10 minuten wandelen. Station Dijon-Ville ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Station Dijon-Porte-Neuve is het 25 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hôtel de Paris
7,4
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,6
Netheid
7,8
Locatie
8,0
Personeel en service
7,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 46 van 204 beoordelingen
10 - Uitstekend
46
Gastenscore: 8 - Goed. 79 van 204 beoordelingen
8 - Goed
79
Gastenscore: 6 - Redelijk. 43 van 204 beoordelingen
6 - Redelijk
43
Gastenscore: 4 - Matig. 25 van 204 beoordelingen
4 - Matig
25
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 11 van 204 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
11
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Thanusha
8 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I booked Paris hotel for my family of four for a night in Dijon. It’s a simple no fuss hotel with your basic necessities in a very clean room. I was pleasantly surprised as to how clean and modern the rooms were. Perfect for a night or two stay.
Thanusha
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
devis
30 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hôtel très calme, bien situé et personnel très accueillant
devis
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bill Reynolds
12 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location, friendly staff.
Bill Reynolds
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
FREDERIC
18 mrt 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Travaux d'embellissement de l'hôtel, chambre vétuste
FREDERIC
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alexander
13 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice hotel close to the city center
nice hotel, with new rooms, close to the city center
Alexander
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Fabio Roberto
27 dec 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel bem localizado, atendentes simpáticos, no entanto o quarto era bem apertado!
Fabio Roberto
1 nacht verbleven in december 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Andrew
15 jul 2024
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Close to the station very helpful staff
Andrew
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Albert et Evelyne
7 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Près du centre ville et avec un parking
Albert et Evelyne
1 nacht verbleven in april 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Stephen
15 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Decent location from the main busy area. Tight parking available so if you have a large car you might struggle. Rooms were clean. Beds were comfortable.
Stephen
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Emi
22 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
駅に近くとても便利。スタッフもとても親切です。
Emi
4 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Vanina
27 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
Couloir qui sent la peinture qui est en train d etre refaite. Pas de bouilloire et de petit the pour dans la chambre . Meme pas une bouteille d eau
Vanina
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Bernadette
27 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bon rapport qualité-prix
Bon rapport qualité prix.
Chambre et salle de bain assez spacieuses
Accueil agréable
Proximité gare et centre ville
Bernadette
5 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Isabelle
7 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Relación qualidad precio muy bien.
Relación qualidad precio muy bien.
Isabelle
1 nacht verbleven in september 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Hélène
11 feb 2024
Positief: Personeel en service
Bon rapport qualité/prix
Bon rapport qualité prix. Chambre sur cours silencieuse. Très bien pour un passage sur Dijon.
Hélène
1 nacht verbleven in februari 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Carsten
5 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Well located between train station and historical centre, both within short walking distance, it is what one can expect for a cheap room: fine and nothing more. Friendly staff.
Carsten
2 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
15 feb 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Correct
Hôtel sympa
Parking très petit
Chambre correct
Personnel accueillant
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in februari 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Anna
4 aug 2023
Positief: Personeel en service
Gut für eine Nacht
Anna
1 nacht verbleven in juli 2023
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Mitsuru
9 apr 2025
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Comfortable and very clean.
Lived up to its reviews. Good short distance from Le gare. You young lady on room duties went out of her way to prepare the room to perfection.
Also Pedro was willing to go the extra mile. Breakfast, reception etc. thanks guys.
Edwin
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Mylène
28 jul 2025
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Vétuste
Chambre vétuste (moisissure sdb, carrelage décollé, fissures) Rideaux tachés.
Literie bas de gamme. Ascenseur inutilisable.
À 75€ la nuit…
Mylène
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Vanina
10 aug 2025
Negatief: Personeel en service
Pas de serviette de toilette pour s'essuyer apres la douche. Obligé de prendre le tapis a pied car personne a l acceuil pour les arrivées tardives.
Vanina
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Carole
24 nov 2024
Positief: Personeel en service, comfort kamer
Je pense que cela reste convenable pour une nuit. Tout était bien, l’accueil parfait, la chambre était correcte. La literie est de bonne qualité. La salle de bain propre et fonctionnelle. Petits déjeuners corrects.
Pour les points un peu moins positifs et je dis cela en toute bienveillance, il faudrait mettre du double vitrage dans les chambres, très mal isolé pour le froid, le bruit (tramway).
En tout cas le personnel est super agréable.
Carole
1 nacht verbleven in november 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Michèle
7 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Déception
Accueil sympathique, conseils visite. Propreté.
Parking mal conçu et difficile de se garer en sous sol..
Chambre très vieillotte, trop petite, aucune décoration, salle de bain où on ne peut pas accrocher les vêtements et carrelage du sol descellé à certains endroits.
Petit déjeuner moyen.
A besoin d'un sérieux rafraîchissement.
Michèle
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Carole
29 jun 2024
Positief: Personeel en service, comfort kamer
Court séjour
Sejour de 2 nuits . Accueil, conseils et services rien à redire, personnel très sympathique mais la première chambre: très petite, bruit extérieur ( ventilateur ou groupe je ne sait quoi, mais à tourné toute la nuit), dysfonctionnement du climatiseur:il a coulé de l'eau toute la nuit. Changement de chambre: beaucoup mieux.Pensez à faire la poussière sur miroir, luminaire, tête de lit...Dommage !
Carole
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Peder
30 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service
CLEAN! (Hotel yes, but most of all the City)
Situated perfectly, close to the city center and the railway station in very nice surroundings we could easily see the city’s rich cultural and historic center. Such a lovely city!
The hotell is cheap and clean with a small parking space in the back. Entrance to hotell is not accessible by car, but when given the access code to the parking area it was easy ti access with luggage.
Good service but it would seem that their booking system need an upgrade!
Our booking through the Hotels.com app wasn’t found at first. When it was found it was under Expedia and under Hotels.com and the breakfast which was includes in the reservation was suddenly not included.
The next nothing a Dutch family had similar problems - they had paid for breakfast for two adults and three children, but the hotel told them that they hadn’t…
Well, well, nice personnel trying to help, cheap and clean - over all good value for the money and a really clean (!) and beautiful city!!