deze bed & breakfast ligt in Dessau-Rosslau. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Luisium en Hoofdkantoor van het Federaal Milieuagentschap. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Kurt-Weill-Zentrum en Schloss Mosigkau een bezoekje brengen. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals mountainbiken, het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Dessau-Rosslau
Dessau-Rosslau (ZSU-Centraal station Dessau) - 10 min. rijden
Leipzig (LEJ-Leipzig - Halle) - 49 min. rijden
Restaurants
Taj Mahal in Dessau
9 min. rijden
Asia Diner & Sushi Bar
9 min. rijden
Peter Pane Burgergrill & Bar
8 min. rijden
Schlemmer House
8 min. rijden
McDonald's
7 min. rijden
Over deze accommodatie
Attic room - Room 5 - Forsthaus Leiner Berg
Hoogtepunten van de accommodatie
Attic room - Room 5 - Forsthaus Leiner Berg biedt onder andere een tuin. Ga het net op via wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Ontbijt (toeslag), rookvrije accommodatie en tuinmeubelen
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Attic room - Room 5 - Forsthaus Leiner Berg hebben voorzieningen zoals wifi.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met douches en haardrogers
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in alle kamers: wifi
Eten en drinken
Ontbijt beschikbaar tegen een toeslag
Buiten
Tuin
Tuinmeubels
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Entertainment
Tv
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Attic room - Room 5 - Forsthaus Leiner Berg?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Attic room - Room 5 - Forsthaus Leiner Berg?
Vandaag, 7 mei 2026, kost een verblijf bij Attic room - Room 5 - Forsthaus Leiner Berg van één nacht voor twee volwassenen op 8 mei 2026 min. € 107, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Attic room - Room 5 - Forsthaus Leiner Berg inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Attic room - Room 5 - Forsthaus Leiner Berg uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Attic room - Room 5 - Forsthaus Leiner Berg?
Deze bed & breakfast in Dessau-Rosslau ligt op 1,6 km van Luisium en op 5 km afstand van Stillinge en Marienkirche. Ook Hoofdkantoor van het Federaal Milieuagentschap en Anhaltinisches Theater liggen op 5 km afstand.