10/10 – Uitstekend
Cindy















































Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad. Het zwembad is van 09.00 uur tot 23.00 uur geopend.
Vandaag, 26 okt. 2025, kost een verblijf bij DoubleTree by Hilton Hotel Denver van één nacht voor twee volwassenen op 23 nov. 2025 min. € 80,80, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Ja, bij DoubleTree by Hilton Hotel Denver zijn honden en katten met een gewicht van maximum 34 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van USD 75 per accommodatie, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Parkeren kost USD 18 per nacht.
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur. Tegen een bedrag van USD 25.00 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Dit hotel ligt in Northeast Park Hill, op 3,7 km van The Shops At Northfield en op 10 km afstand van Museum van natuur en wetenschap in Denver en Dierentuin van Denver. Ook Dick's Sporting Goods Park en Rocky Mountain Arsenal National Wildlife Refuge liggen op 10 km afstand. Central Park Station ligt op 22 minuten wandelen.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
