Gehele woning

Villa Linda 2

Accommodatieklasse: 3

Fotogalerie voor Villa Linda 2

Een lang, smal zwembad met houten terrassen, omringd door muren met grote ramen en warme verlichting.
Een verzorgd buitengebied met terras, lounge stoelen en parasols.
Een modern gebouw met een gevel van natuursteen, een houten deur en een bord met de tekst 'Linda Villa'.
Een hotelkamer met een bed, een nachtkastje met een lamp, een badkamer zichtbaar door een glazen deur en een potplant.
Een hotellobby met een gepoetste vloer, decoratieve zuilen en een receptiebalie.

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Gehele woning

Max. aantal: 224 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 29
inclusief belastingen en toeslagen
22 sep - 23 sep

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Villa Linda 2

  • Villa vlak bij Sanur Beach
  • Overweeg een verblijf bij Villa Linda 2 en geniet van een terras, een tuin en een restaurant. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
    • Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een automaat, een bagageopslagruimte en een 24-uurs receptie
    • Rookvrije accommodatie en meertalig personeel
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Villa Linda 2 bieden voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn extra voorzieningen zoals:
    • Gratis theezakjes/oploskoffie en waterkokers
    • Douches, gratis toiletartikelen en haardrogers
    • Lcd-televisies met satellietzenders
    • Dagelijkse schoonmaak, bureaus en telefoons

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad
  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Parasols bij het zwembad

Internet

  • Beschikbaar in de villa: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Elektrische waterkoker
  • Gemeenschappelijke koelkast
  • Theezakjes/oploskoffie

Eetopties

  • Een restaurant

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Lcd-tv met satellietzenders

Buiten

  • Terras
  • Tuin

Werkplekken

  • Bureau

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huis- of assistentiedieren

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • 24-uursreceptie
  • Automaat
  • Bagageopslag
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Gratis mineraalwater
  • Kluisje
  • Meertalig personeel
  • Telefoon
  • Verduisterende gordijnen

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos

Algemeen

  • 1 gebouw
  • 2 etages
  • 22 units
  • Geluiddichte muren
  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 17

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Registratienummer van de accommodatie 1802220017808, 55120
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.

Over deze buurt

Villa Linda 2 ligt in Sanur, een wijk in Denpasar. Winkelcentrum Beachwalk en Eat Street zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Sanur Beach en Strand van Kuta. Waterbom Bali en Marine- en Safaripark van Bali zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Denpasar
Meer villa's in Denpasar
Kaart
Jl. Pungutan, Gg. Jasmine No. 10B, Sanur, Denpasar, Bali, 80228

In de buurt

  • Een kleurrijke boot met tekst erop, een zandstrand en een helderblauwe lucht.
    Sanur Beach
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Luchtbeeld van een kustgebied met een strand, helderblauw water en een stad aan de horizon.
    Sindhu-strand
    5 min. rijden - 2.0 km
  • Hardy's Supermarkt
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Avondmarkt Sanur
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Semawang-strand
    19 min. wandelen - 1.7 km

Lokaal vervoer

  • Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 36 min. rijden

Restaurants

  • Tree Bar & Lounge
    11 min. wandelen
  • Brasserie Republique
    6 min. wandelen
  • Domos
    6 min. wandelen
  • Naughty Nuri's Warung Sanur
    14 min. wandelen
  • Warung Oldbrick
    2 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Villa Linda 2 over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Villa Linda 2?

Vandaag, 25 aug. 2026, kost een verblijf bij Villa Linda 2 van één nacht voor twee volwassenen op 22 sep. 2026 min. € 29, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Villa Linda 2?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Villa Linda 2 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Linda 2 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa Linda 2?

Deze villa ligt in Sanur, op 15 minuten wandelen van Hardy's Supermarkt en Sanur Beach. Ook Avondmarkt Sanur en Sindhu-strand liggen op 2 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen over Villa Linda 2