Geniet van een terras, een koffiebar/café en een tuin bij Mangga Bungalow. Naast een droogkuis/wasserijservice en een bar, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Toegang tot een healthclub in de buurt, een 24-uurs receptie en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Mangga Bungalow bieden leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en gratis flessenwater.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Veelgestelde vragen
Beschikt Mangga Bungalow over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Mangga Bungalow?
Vandaag, 21 mei 2026, kost een verblijf bij Mangga Bungalow van één nacht voor twee volwassenen op 21 jun. 2026 min. € 18, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Mangga Bungalow?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Mangga Bungalow inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Mangga Bungalow uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Mangga Bungalow?
Dit hotel ligt in Sanur, op 0,5 km van Sanur Beach en op 20 km afstand van Eat Street en Seminyak-plein. Waterbom Bali ligt op 15,6 km.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,6
Netheid
8,0
Voorzieningen
10
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 10 beoordelingen
10 - Uitstekend
5
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 10 beoordelingen
8 - Goed
4
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 10 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 10 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 10 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michelle
3 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hosts were a beautiful family who really cared about our comfort. Great location and great value for money.
Michelle
8 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Karen
17 nov 2022
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Made was the perfect host and very happy to support in any way possible. He made this stay for us.
Für den Preis ist die Unterkunft gut ausgestattet. Es fehlen jedoch bezogene decken. Es gibt lediglich eine Tagesdecke ohne Bezug. Die Betten waren leider nicht wirklich sauber, aber für eine Nacht ok.
Der Inhaber/Mitarbeiter vor Ort war mega zuvorkommend und nett. Das Zimmer war bereits ab 11 Uhr bezugsfertig. Am Morgen haben wir einen Kaffee bekommen, welcher wirklich gut war. :)
die Anlage ist sauber und ruhig. (Straßen Geräusche sind vorhanden).
Alles in allem eine gute Unterkunft für schmales Geld.
Florian
1 nacht verbleven in september 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Johan Jep
28 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
God service, st
Johan Jep
3 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
28 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten