Geheel appartement·Particuliere eigenaar

LA CASA DE JOSE A beautiful place to rest during your trip in Cusco

Fotogalerie voor LA CASA DE JOSE A beautiful place to rest during your trip in Cusco

Dineren
Badkamer
Interieur
Interieur
3 slaapkamers

Geheel appartement

3 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 6

Populaire voorzieningen

  • Keuken

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

LA CASA DE JOSE A beautiful place to rest during your trip in Cusco

Beautiful apartment located just 5 minutes from the airport of Cusco, has 4 bedrooms, 3 bathrooms and a fully implemented kitchen, in addition the attention will be cordial and family treatment so that your stay in the city of Cusco is unforgettable.

It is located 10 minutes from the Plaza de Armas, nearby we also have artisan markets and traditional food tourist restaurant, if you want we also pick you up from the airport, we will be waiting for you

Accommodatie-voorzieningen

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers

Badkamer

  • 3 badkamers

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (18%). Niet-inwoners met een geldig paspoort en toeristenvisum zijn vrijgesteld van de btw voor verblijven van maximaal 60 dagen.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Kinderen jonger dan 18 mogen in accommodaties in Peru doorgaans niet verblijven zonder een ouder, voogd of naar behoren gemachtigde verantwoordelijke. Het is mogelijk dat begeleidende volwassenen een identiteitsbewijs of andere geldige documentatie moeten voorleggen, zowel voor zichzelf als voor de minderjarige. Reizigers die met kinderen gaan reizen, dienen voor vertrek een Peruaans consulaat te raadplegen voor verder advies.
Op basis van de Peruaanse wetgeving zijn contante betalingen niet toegestaan voor bedragen boven de PEN 2000 of USD 500. Betalingen van hogere bedragen dan dit dien je te voldoen per creditcard of een andere betaalmethode die is goedgekeurd door de accommodatie en de lokale wetgeving. Betalingen mogen niet in verschillende valuta worden gedaan.

Accommodatie ook bekend onder de naam

House Jose Beautiful Place Rest During Your Trip Cusco Apartment
House Jose Beautiful Place Rest During Your Trip Apartment
House Jose Beautiful Place Rest During Your Trip Cusco
House Jose Beautiful Place Rest During Your Trip
House Jose Beautiful Place Rest During Your Trip Cusco Apartment
House Jose Beautiful Place Rest During Your Trip Apartment
House Jose Beautiful Place Rest During Your Trip Cusco
House Jose Beautiful Place Rest During Your Trip Cusco Apartment
House Jose Beautiful Place Rest During Your Trip Apartment
House Jose Beautiful Place Rest During Your Trip Cusco
House Jose Beautiful Place Rest During Your Trip

Over deze buurt

dit appartement ligt in Ttio Norte, een wijk in Cusco. Bezoek Citadel van Mauk'allaqta en Inca Citadel, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Mercado San Pedro en Mercado de Ttio. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estadio Garcilaso de la Vega of Action Valley. Bekijk onze reisgids voor Cusco
Meer appartementen in Cusco
Kaart
Cusco, Cuzco

In de buurt

  • Mercado de Ttio
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Universidad Nacional de San Antonio Abad del Cusco
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Hospital Regional del Cusco
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Real Plaza
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Plaza Tupac Amaru
    17 min. wandelen - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Cusco Wanchaq - 7 min. rijden
  • Cusco (CUZ-Internationale luchthaven Alejandro Velasco Astete) - 6 min. rijden

Restaurants

  • Qamaq Restaurante
    4 min. wandelen
  • Pizza Mostra
    7 min. wandelen
  • El Paisa restaurant norteño
    13 min. wandelen
  • Oceano
    7 min. wandelen
  • Parador Turistico Wiracocha
    11 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij LA CASA DE JOSE A beautiful place to rest during your trip in Cusco?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij LA CASA DE JOSE A beautiful place to rest during your trip in Cusco inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij LA CASA DE JOSE A beautiful place to rest during your trip in Cusco uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat LA CASA DE JOSE A beautiful place to rest during your trip in Cusco?

Dit appartement ligt in Ttio Norte, op 10 minuten wandelen van Mercado de Ttio, La Iglesia de Jesucristo de los Santos de los Ultimos Dias en Inca Citadel. Ook Citadel van Mauk'allaqta en Universidad Nacional de San Antonio Abad del Cusco liggen op een kwartiertje wandelen. Station Cusco Wanchaq ligt op 24 minuten wandelen.

Beoordelingen over LA CASA DE JOSE A beautiful place to rest during your trip in Cusco