10/10 – Uitstekend
MA


















In dit aparthotel in Conil de la Frontera is wifi gratis, met een snelheid van 25+ Mbps. Elke flatscreentelevisie van 55 inch heeft satellietzenders. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en een plafondventilator. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.










Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Parkeren kost EUR 12 per dag.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Dit aparthotel in Stadscentrum van Conil de la Frontera biedt rechtstreeks toegang tot het strand en ligt aan het vlonderpad, op 3 km afstand van Playa de los Bateles en Playa Fuente del Gallo. Ook Playa de El Palmar en Playa Faro de Trafalgar liggen op 15 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster




