Hotel Playa Victoria ligt aan het strand in Cádiz. Verken de plaatselijke natuur bij Playa de la Victoria en Strand La Caleta. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadion Nuevo Mirandilla of Real Plaza de Toros de El Puerto de Santa María. Bekijk onze reisgids voor Cádiz
Glorieta Ana Orantes 4, Cádiz, Cadiz, 11010
In de buurt
Playa de la Victoria
1 min. wandelen - 0.1 km
Stadion Nuevo Mirandilla
5 min. wandelen - 0.5 km
Puerta del Mar Universitair Ziekenhuis
5 min. wandelen - 0.5 km
Playa de Cortadura
13 min. wandelen - 1.1 km
Plaza Lisboa
15 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
Estadio Station - 10 min. wandelen
Jerez de La Frontera (XRY) - 41 min. rijden
Restaurants
Cervecería Marisquería Baro
1 min. wandelen
Pizzeria Capriccio
3 min. wandelen
Charlotte
1 min. wandelen
Meson A Lagoa
5 min. wandelen
Atarde
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Playa Victoria
Hotel met een chique stijl niet ver van Playa de la Victoria
Overweeg een verblijf bij Hotel Playa Victoria en geniet van een terras, een koffiebar/café en een droogkuis/wasserijservice. Ga vooral lekker eten bij Restaurante Isla de Leon, het restaurant ter plaatse. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een bar en conferentieruimte.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een buitenzwembad met ligstoelen
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een babysitter/kinderoppas (toeslag)
Een feestzaal, vergaderruimtes en hulp bij uitstappen/tickets
Een balzaal, een 24-uurs receptie en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
De 188 kamers bieden leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 23 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 19 voor volwassenen en EUR 9,50 voor kinderen
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Restaurante Isla de Leon
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Geluiddichte kamers
Kinderopvang (toeslag)
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Conferentieruimte
Vergaderruimtes
Buiten
Aan het strand
Ligstoelen aan het zwembad
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk businesscentrum
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
1 gebouw
6 etages
Aparte rookruimtes
Balzaal
Feestruimte
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 19 voor volwassenen en EUR 9.50 voor kinderen
Betaald parkeren (overdekt): EUR 23 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een beveiligingssysteem
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Exe Playa Victoria
Exe Playa Victoria Cadiz
Exe Playa Victoria Hotel
Exe Playa Victoria Hotel Cadiz
Playa Victoria Hotel Cadiz
Playa Victoria Hotel
Playa Victoria Cadiz
Playa Victoria
Playa Victoria cádiz
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Playa Victoria over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Playa Victoria?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 23 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Hotel Playa Victoria inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Playa Victoria uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Playa Victoria?
Dit hotel in Cádiz ligt aan het strand, binnen 10 minuten wandelen van Playa de la Victoria, Puerta del Mar Universitair Ziekenhuis en Stadion Nuevo Mirandilla. Ook Playa de Cortadura en Playa de Santa María del Mar liggen op 2 km afstand. Estadio Station ligt op 10 minuten wandelen en naar Segunda Aguada Station is het 14 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Playa Victoria
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
8,8
Locatie
8,6
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 225 van 515 beoordelingen
10 - Uitstekend
225
Gastenscore: 8 - Goed. 195 van 515 beoordelingen
8 - Goed
195
Gastenscore: 6 - Redelijk. 75 van 515 beoordelingen
6 - Redelijk
75
Gastenscore: 4 - Matig. 14 van 515 beoordelingen
4 - Matig
14
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 6 van 515 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
6
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Rosita Silvana
Reisde met partner
11 aug 2025
Positief: Netheid
We liked the stay but the images used on google and some on expedia are NOT this hotel but the hotel across the street. This gives off the idea that there are more pools and things but they do not have more than 1 pool.
Rosita Silvana
1 nacht verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Gelt
Reisde met familie
28 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Een heel mooi en net hotel. Personeel is ontzettend aardig en behulpzaam. Faciliteiten, zoals oa het zwembad, zijn uitstekend. Het ontbijtbuffet was niet geweldig. Voldoende keus, maar de kwaliteit was voor een 4 sterren hotel enigszins onder de maat. Nog een negatief puntje was de megahoge prijs voor een parkeerplek in de garage: 20 euro per nacht !!
Gelt
2 nachten verbleven in oktober 2023
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
11 jun 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima hotel, centraal gelegen
Fijn hotel , alleen is het zwembad zo ongezellig, een beetje weggestopt. En helaas jammer dat het hotel geen privéstrand heeft met eigen ligbedjes. Verder prima, met een zeer uitgebreid ontbijtbuffet.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
9 okt 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Heerlijk genoten
Begin oktober nog heerlijk genoten van Cadiz! Van het hotel loop je zo naar het centrum, het strand, restaurantjes. Het hotel is mooi en netjes, de service erg goed. Zelf zou vinden dat een waterkoker op de kamer de kamer helemaal af maken. Verder is alles prima geregeld. Wij vonden het ontbijt duur dus zijn elke dsg gaan ontbijten asn de overkant voor 4 € pp. Ik zou zo nog eens naar dit hotel gaan.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Annette, Den Haag
9 mei 2015
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Personeel en service
Leuk hotel, vlakbij het strand.
In de maand mei veel gasten die wat ouder waren. Daardoor weinig 'sfeer' in het hotel. Wij vonden het personeel ook wat afstandelijk. Alsof ze het niet met veel plezier deden.
Hotelkamers waren prima.
De liften waren een hele dag buiten gebruik, wij zaten op de 5e etage en zijn nog redelijk fit, maar voor 'ouderen' was dit niet zo fijn. Er werd geen gebaar gedaan.
Zonnebedden prima! Zwembadje prima! Restaurantjes in de buurt: top! Voor 12,50 kun je heel goed uit eten (tapas). Ook met Tripadvisor kom je bij de leukste restaurantjes. Wij hebben ook veel gezeten bij de VELEZ. Er zijn er twee vlakbij het hotel. Helemaal top!
Je hoeft niet naar Cadiz om te winkelen. Wel een fiets huren in Calle Antonio Lopez. Goede fietsen!
Annette
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
5 okt 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Maths
19 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Stort rum med fin utsikt
Maths
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Bart
Reisde met familie
15 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Das Zimmer war makellos und das Personal sehr freundlich; das Hotel ist swhr gut gelegen ind die Zimmer swhr konfortabel!
Bart
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Pierre-Luc
14 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Parfait
Pierre-Luc
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Pilar
9 nov 2025
Pilar
3 nachten verbleven in september 2025
4/10 – Matig
Sarah
8 nov 2025
Sarah
2 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Mikael
4 nov 2025
Hotellet låg i direkt anslutning till stranden, fantastiskt!
Mikael
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Peter
4 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great views and parking. Right on beach.
Peter
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Yanina
Reisde met partner
4 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El desayuno es increíble, la atención inmejorable. Y tiene unas vistas hermosas!
Yanina
1 nacht verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
Taha
Zakenreiziger
31 okt 2025
The price doesn't match the services.
Even slippers are not free: 6 Euros! This is not acceptable, especially when the weather is getting cooler.
Parking is 20 Euros a day and so is breakfast per individual.
You could easily find yourself paying in excess of 200 Euros if you want these essential services.
Taha
3 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Boel
28 okt 2025
Boel
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Mabel
27 okt 2025
Mabel
2 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Håvard
27 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Håvard
2 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Mehrdad
Reisde met partner
24 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
This property is old but there good amenities in the room that make your stay comfortable. There is also direct access from the parking to the floor that your room os located.
Mehrdad
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Markus
19 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Markus
1 nacht verbleven in oktober 2025
4/10 – Matig
Graham
16 okt 2025
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Go to the hotel next door Cadiz Bahia
Needs renovation
Graham
2 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Lena
15 okt 2025
Positief: Netheid
Lena
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Mette
Reisde met een groep, Reisde met familie
10 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mette
1 nacht verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
LEOPOLDO VARGAS
7 okt 2025
Negatief: Personeel en service
hotel viejo y las habitaciones sucias y descuidado
LEOPOLDO VARGAS
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Grzegorz
Reisde met familie
3 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We stayed at the hotel for three nights and were very satisfied with our choice. The property is ideally located right next to a wide beach and is surrounded by numerous restaurants and bars. Public transportation is easily accessible if you wish to visit the center of Cádiz. The hotel staff were extremely friendly and helpful. Everything was spotlessly clean and surrounding area was nice.The hotel is a bit outdated and would benefit from renovation, however would not deter us from staying there again. Thank you for making our time pleasant.