Geheel appartement
Bellariva Lake View
Fotogalerie voor Bellariva Lake View





Geheel appartement
1 slaapkamerMax. aantal: 2
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Kümin Lake View
Kümin Lake View
- Buitenruimte
- Uitzicht op het meer
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: CHF 2.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 15 jaar oud.
- Toeristenbelasting: CHF 0.15 per persoon, per nacht
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor huisdieren: CHF 30 per huisdier, per verblijf
- Toeslag voor babybed: CHF 30.0 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Bellariva Lake View Apartment
Bellariva Lake View Collina d'Oro
Bellariva Lake View Apartment Collina d'Oro
Over deze buurt

Riva Cantonetto 86, Collina d'Oro, TI, 6919
In de buurt
Meer van Lugano16 min. wandelen - 1.4 km
Via Nassa6 min. rijden - 5.3 km- Museo e Fondazione Hermann Hesse13 min. wandelen - 1.1 km
- Museo Hermann Hesse13 min. wandelen - 1.1 km
- Casa Camuzzi13 min. wandelen - 1.1 km
Lokaal vervoer
- Station Ponte Tresa - 9 min. rijden
- Station Lugano Funicular - 15 min. rijden
- Lugano (LUG-Agno) - 8 min. rijden
Restaurants
- Ristorante Migros7 min. rijden
- Osteria Concordia5 min. rijden
- Ristorante Cavagna3 min. rijden
- McDonald's7 min. rijden
- Bar Eclisse6 min. rijden








