Gehele chalet·Particuliere eigenaar

Coral Villa. Ideal for romantic getaways, family and friends 15 min from the beach

Gezinsvriendelijke chalet met een buitenzwembad en een bubbelbad

Fotogalerie voor Coral Villa. Ideal for romantic getaways, family and friends 15 min from the beach

Buiten dineren
Buiten dineren
Smart-tv, een open haard, een tafeltennistafel en boeken
Een koelkast, een microgolfoven, een oven, een kookplaat
Dineren
Geniet van een tuin, een speeltuin en een wasserij bij Coral Villa. Ideal for romantic getaways, family and friends 15 min from the beach. Geniet van een bubbelbad om tot rust te komen. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Gehele chalet

3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 8550 m²

Populaire voorzieningen

  • Bubbelbad
  • Zwembad
  • Wasmachine
  • Open haard
  • Barbecue
  • Huisdiervriendelijk

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Coral Villa. Ideal for romantic getaways, family and friends 15 min from the beach

Gezinsvriendelijke chalet met een buitenzwembad en een bubbelbad
Deze chalet heeft niet alleen een buitenzwembad, maar ook een bubbelbad en een wasserij. Een tuin en barbecues zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in deze chalet is voorzien van een privézwembad en een open haard. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bubbelbad en een haardroger.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van smart-tv. Ook heeft elke kamer een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker.

De locatie beschikt over een buitenzwembad en een bubbelbad.

De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Accommodatiebeheerder

Crisrtina Alcazar

Talen

Engels, Spaans

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Bubbelbad
  • Buitenzwembad
  • Privézwembad

Internet

  • Beschikbaar in de accommodatie: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Blender
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven
  • Pan voor kreeft/krab

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Bubbelbad
  • Haardroger
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Eettafel
  • Open haard

Entertainment

  • Boeken
  • Smart-tv
  • Spellen

Buiten

  • Barbecue
  • Tuin
  • Tuinmeubels
  • Veranda

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • 2 huisdieren in totaal

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Diensten en faciliteiten

  • Kluisje
  • Strijkijzer/strijkplank

Dingen om te doen

  • Tafeltennis

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser
  • Veiligheidsslot

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 550 vierkante meter

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 17.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Todas las mascotas son bienvenidas.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VTAR/CA/03262

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

deze chalet ligt in Chiclana de la Frontera. Verken de plaatselijke natuur bij La Barrosa Beach en Playa de la Victoria. Reis je met kinderen? Overweeg dan Fragua Camarón de la Isla of ga naar Stadion Nuevo Mirandilla om een wedstrijd of evenement bij te wonen.
Kaart
Chiclana de la Frontera, Cádiz

In de buurt

  • Torre del Reloj - 3 min. rijden - 2.9 km
  • Convento de Jesus Nazareno - 4 min. rijden - 2.9 km
  • La Barrosa Beach - 14 min. rijden - 9.8 km
  • Club de Golf Novo Sancti Petri - 16 min. rijden - 11.6 km
  • Centro Comercial Novocenter - 16 min. rijden - 12.7 km

Lokaal vervoer

  • Station San Fernando-Bahía Sur - 11 min. rijden
  • Jerez de La Frontera (XRY) - 33 min. rijden

Restaurants

  • ‪La Ganache Pastelería - ‬3 min. rijden
  • ‪El Pajaro - ‬3 min. rijden
  • ‪Foster's Hollywood - ‬12 min. wandelen
  • ‪La Española - ‬2 min. rijden
  • ‪Rafael Todo Tapas - ‬14 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Coral Villa. Ideal for romantic getaways, family and friends 15 min from the beach over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Coral Villa. Ideal for romantic getaways, family and friends 15 min from the beach?

Ja, bij deze chalet zijn huisdieren toegestaan (maximum 2 in totaal).

Hoe laat kan ik bij Coral Villa. Ideal for romantic getaways, family and friends 15 min from the beach inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Coral Villa. Ideal for romantic getaways, family and friends 15 min from the beach uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Coral Villa. Ideal for romantic getaways, family and friends 15 min from the beach?

Deze gezinsvriendelijke chalet in Chiclana de la Frontera ligt op 3 km afstand van Convento de Jesus Nazareno, Kerk van Johannes de Doper en Torre del Reloj. Ook La Barrosa Beach en Fragua Camarón de la Isla liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen over Coral Villa. Ideal for romantic getaways, family and friends 15 min from the beach

Beoordelingen

8,0

Zeer goed

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

8,0/10

Netheid

Beoordelingen

8/10 – Goed

Jörg M., Hamm

Positief: Netheid

großzügiges und schönes Haus

Wir haben für 2 Nächte diese Ferienwohnung auf unserer Andalusien-Reise gebucht und waren nicht enttäuscht. Sie bietet Platz für 6 Personen und hat insbesondere zwei schöne Terrassen mit bequemen Sitzgarnituren. Schön war auch der kleine Pool mit Grillmöglichkeit. Vielleicht fehlt noch eine größere Kaffeemaschine - hier war nur eine Kapselmaschine (Nespresso) vorhanden. Die Wohnung liegt in einer ruhigen (aber nicht sonderlich attraktiven) Seitenstraße und ist blickdicht abgeschirmt. Auf dem Gelände finden 2 Autos problemlos Platz. Den Ort haben wir nicht richtig kennengelernt, da wir von dort aus u.a. Cádiz besichtigen wollten, was schnell erreichbar war.
2 nachten verbleven in april 2023