Residence U Cerne Veze ligt in het stadscentrum en vlak bij een treinstation in Ceske Budejovice. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Zwarte Toren en Cermak Huis. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Duits Huis - Huis van Cultuur Slavie en Ohrada Zoo een bezoekje brengen. Bekijk onze reisgids voor Ceske Budejovice
Dit rookvrije aparthotel heeft niet alleen een restaurant, maar ook een conciërgeservice en een computerstation. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook hulp bij uitstappen/tickets, een kluis bij de receptie en meertalig personeel. Elk aparthotel beschikt over gratis wifi en gratis kabelinternet en een ledtelevisie met digitale zenders. Geniet daarnaast van de keuken met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Geniet van gemakken zoals een wasmachine en een koffie/theemaker, naast leuke extraatjes zoals een kussenmenu en pantoffels. Wekelijkse schoonmaakservice.
Residence U Cerne Veze heeft 39 kamers met airconditioning die via een buitengalerij bereikbaar zijn. Deze kamers zijn ingericht met een minibar en een kluis. Er is een kussenmenu beschikbaar. Alle kamers in dit aparthotel met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, pantoffels, gratis toiletartikelen en een haardroger.
Dit aparthotel in Ceske Budejovice biedt gratis wifi en kabelinternet aan. Elke ledtelevisie heeft satellietzenders. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en verduisterende gordijnen. Hypoallergeen beddengoed en een strijkplank/strijkijzer zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is wekelijks beschikbaar.
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (CZK 150 per nacht)
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Gezinsvriendelijk
Babybed: CZK 200 per verblijf
Restaurants ter plaatse
Naše Farma
Keuken
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Eetopties
Ontbijtbuffet beschikbaar tegen een toeslag van 07.00 uur tot 09.30 uur op werkdagen en van 08.00 uur tot 10.00 uur in het weekend: CZK 200 voor volwassenen en CZK 200 voor kinderen
Een restaurant
Minibar
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Extra bed: CZK 350 per nacht
Hypoallergeen beddengoed
Kussenkeuzemenu
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Led-tv met digitale zenders
Buiten
Terras
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Werkplekken
Bureau
Computerstation
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toeslag: CZK 150 per huisdier per nacht
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Kluisje bij het onthaal
Meertalig personeel
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verduisterende gordijnen
Wekelijkse huishoudservice
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een treinstation
In een historische wijk
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
3 etages
39 units
4 gebouwen
Gebouwd in 2009
Toegang via buitengalerij
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.30 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m vrijdag geopend tussen 07.00 uur en 21.00 uur, en van zaterdag t/m zondag tussen 08.00 uur en 21.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie, sleutelkastje
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je CZK 150 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan CZK 350.0 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan CZK 200.0 per verblijf.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: CZK 50.00 per persoon, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer CZK 200 voor volwassenen en CZK 200 voor kinderen
Toeslag voor huisdieren: CZK 150 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: CZK 200.0 per verblijf
Toeslag voor extra bed: CZK 350.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden, verrijdbare/extra bedden en zetelbedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Residence U Cerne Veze
Residence U Cerne Veze Apartment
Residence U Cerne Veze Apartment Ceske Budejovice
Residence U Cerne Veze Ceske Budejovice
Resince U Cerne Veze
U Cerne Veze Ceske Budejovice
Residence U Cerne Veze Aparthotel
Residence U Cerne Veze Ceske Budejovice
Residence U Cerne Veze Aparthotel Ceske Budejovice
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Residence U Cerne Veze?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van CZK 150 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoe laat kan ik bij Residence U Cerne Veze inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Residence U Cerne Veze uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat Residence U Cerne Veze?
Dit aparthotel ligt in het centrum van Ceske Budejovice, vlak bij Wortner's Huis, Zwarte Toren en Sady Park. Cermak Huis en Zatka's Huis liggen op enkele stappen afstand. Station České Budějovice ligt op 14 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Residence U Cerne Veze
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
9,4
Locatie
9,0
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 165 van 245 beoordelingen
10 - Uitstekend
165
Gastenscore: 8 - Goed. 61 van 245 beoordelingen
8 - Goed
61
Gastenscore: 6 - Redelijk. 12 van 245 beoordelingen
6 - Redelijk
12
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 245 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 245 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
P
12 jul 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
P
2 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Ron, Halderberge
20 sep 2014
Positief: Netheid, personeel en service
prima locatie, en goede bedden
de lokatie is prima , 150 meter van het centrale plein van het oude centrum. de kamers zijn ruim en alles zit in het appartement wat je nodig hebt. incl magnetron en wasmachine.bij een volgend bezoek aan de streek zal ik zeker overwegen hier terug tegaan
Ron
10/10 – Uitstekend
Adonis
Reisde met een groep
17 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Adonis
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Brendan
Reisde met familie
7 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Very safe neighbourhood. Reception staff are most helpful. Breakfast was average.
Brendan
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Sunny
Reisde met familie
24 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Sunny
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Mark
21 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Everything you need!
Great location in the centre of town, right by the Black Tower and the main square.
Apartment was comfortable a clean.
Good breakfast option for a small charge.
Well stocked kitch if you want to self-cater.
Handy Albert & Billa supermarkets on the short walk from the station.
Mark
3 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Philippa
28 aug 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Near a good brewery,
Philippa
1 nacht verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Víctor
3 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Todo bien.
No había trapo en la cocina. Los utensilios de cocina eran muy reducidos. Sartenes sucias. Hubiera estado bien un lavavajillas u horno.
Por lo demás el apartamento estaba muy bien, en cuanto a limpieza, ubicación, espacio, sonoridad, etc…
Víctor
1 nacht verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
Luis Antonio, Piedras Negras
13 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Luis Antonio
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Jan
1 jul 2025
Jan
1 nacht verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Alexandra
Reisde met familie
22 jun 2025
Positief: Netheid
Der Check In war traumhaft, perfektes Englisch sehe sehr freundlich und unkompliziert hat uns direkt alles am Eibgang mit dem Code an der Tür gezeigt damit keine Fragen offen bleiben
Das Parkhaus ist 4 bis 5 Minuten zu Fuß entfernt die Einfahrt war problemlos, seitens der Rezeption hatte man unser Nummernschild eingegeben und die Schranke öffnete automatisch. Sehr viel Platz im Parkhaus alles problemlos.6 € je Tag.
Das Frühstück sollte man allerdings nicht dazubuchen ,Spiegeleier alle kalt ,wässriger O Saft , es wurde nichts aufgefüllt ,der Kuchen bestand aus hartem Teig, eine Pflaume pro Blech, es ist in der 1.Etage und es gibt kaum Tische man muss dann alles über die steile Treppe nach unten schleppen .Besser irgendwo frühstücken gehen, es gibt genug in der Umgebung.
Die Zimmer waren groß und sauber mit Kühlschrank und Küche es gibt keine barrierefreien Duschen nur in Verbindung mit Badewanne unsere Zimmer waren nur durch eine steile Treppe zu erreichen.
Alexandra
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Stephen
Reisde met een groep
17 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great property
Stephen
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Gabriele
16 jun 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Perfekter Aufenthalt
Großzügiges Apartment mit Panoramafenster und Blick über die Dächer der Altstadt. In der Nähe des schwarzen Turms. Alles gut zu Fuß erreichbar. In unmittelbarer Nähe eine Parkanlage mit Springbrunnen, vielleicht für Hundebesitzer ganz interessant.
Gabriele
2 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Sandy
Reisde met familie
28 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Exceeded our expectations! Huge 2 bedroom 2 bathroom apartment with high ceilings, sunroom. Master bedroom was huge!
Beautiful area.
Sandy
2 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Nicholas
Reisde met een groep
20 mei 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Nicholas
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Sinan
Reisde met partner
7 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This Hotel is wonderful In Ceske Budejovice. We made the right decision of stopping in and staying in Budejovice after visiting crowded Cesky Krumlov instead of overpriced hotels in hype of Krumlov. Budejovice is much calmer but bigger city with additional bonus, Budweiser Budvar brewery. Hotel is in excellent location, helpful and friendly staff, clean and roomy apartment and reasonable price with delicious breakfast, were all made us wish we could stay more than one night. Highly recommend this hidden gem.
Sinan
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Christy
22 apr 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ema and Jana were very helpful with a problem I had with my reservation, and they really made the difference. And a great location. Just be sure you can manage the stairs if you are in one of the parts without an elevator.
Christy
3 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
19 apr 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Mikael
Zakenreiziger
12 apr 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing!! The receptionist is very nice, speaks perfect English. The rooms are spacious and clean. Great value for the price!!
Mikael
4 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Simon
Reisde met een groep
23 mrt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wir hatten einen super Aufenthalt, die Lage direkt in der Altstadt ist erste Klasse 👍
Simon
2 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Simon
23 mrt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles super, gerne wieder
Simon
2 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Mathias
13 mrt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Mathias
3 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
PRISCILLA
16 nov 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Excelente
Excelente! A recepcionista extremamente educada, solícita e prestativa, com um inglês claro e com comunicação eficiente. Quarto imenso com mt conforto e limpo.
PRISCILLA
2 nachten verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Philip
Reisde met familie
10 okt 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rooms were excellent and great location
Philip
5 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Claudiu, Ottawa
Reisde met partner
4 okt 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Spacious apartment (with a washing machine, fridge and a small kitchen!), super friendly staff ready to help you when you need. We arrived in the morning, stored our luggage, and we were helped to find the buses to go to Hluboká Castle nearby, by installing a certain app on the smartphone.
Thanks a million!
Just be aware --when you make your travel plans-- that the front desk is only open for check-in until 8pm (or so). You may have to make special arrangements if you arrive outside the check-in hours stated on the website.