Dit aparthotel beschikt over een bar/lounge, een snackbar/deli en een seizoensgebonden buitenzwembad. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Een wasserij, een bibliotheek en een tuin zijn enkele van de overige voorzieningen. Dit aparthotel heeft gratis wifi, een balkon en een kitchenette met een koelkast. Een flatscreentelevisie, roomservice en een draagbare ventilator zijn enkele van de overige voorzieningen.
Dit aparthotel heeft 24 kamers met een haardroger en een draagbare ventilator. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers in dit aparthotel met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet.
In dit aparthotel in Castiglione del Lago is wifi gratis. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit een seizoensgebonden buitenzwembad.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Seizoensgebonden buitenzwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Babybed: EUR 10 per nacht
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Speelplaats
Kitchenette
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Eetopties
Ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar: EUR 5 per persoon
Een bar/lounge
Roomservice
Snackbar/delicatessenwinkel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Bibliotheek
Flatscreen-tv
Buiten
Balkon
Barbecue
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Klimaatregeling
Airconditioning
Draagbare ventilator
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Tot 10 kg per huisdier
Huisdieren verblijven gratis
Diensten en faciliteiten
Automaat
Bagageopslag
Dagelijkse huishoudservice
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte tijden
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan een meer
Dicht bij een treinstation
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 20.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Tot 10 kg per huisdier
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 4 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 3 nachten.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 5.00 per persoon
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT054009b404005269
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot september
Accommodatie ook bekend onder de naam
Residence al Lago
Residence al Lago Castiglione del Lago
Residence al Lago Hotel
Residence al Lago Hotel Castiglione del Lago
Residence al Lago Apartment Castiglione del Lago
Residence al Lago Apartment
Residence al Lago Aparthotel
Residence al Lago Castiglione del Lago
Residence al Lago Aparthotel Castiglione del Lago
Over deze buurt
dit aparthotel bevindt zich in Contrada Fontivegge, een wijk in in Castiglione del Lago, en ligt vlak bij een treinstation en aan een meer. Bezoek culturele hoogtepunten Teatro Cesare Caporali en Campo del Sole. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij La Braccesca Wijnmakerij en Wijnproeverij bij Fontanaro. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Magione Racetrack of Autodromo dell'Umbria. Bekijk onze reisgids voor Castiglione del Lago
Via Dei Pescatori, 10, Castiglione del Lago, PG, 06061
In de buurt
Lago Trasimeno
3 min. wandelen - 0.3 km
Rocca del Leone
5 min. wandelen - 0.5 km
Basilica di Santa Maria degli Angeli
58 min. rijden - 74.2 km
Palazzo della Corgna
3 min. wandelen - 0.3 km
Paardrijcentrum van Arezzo
47 min. rijden - 65.6 km
Lokaal vervoer
Station Castiglione del Lago - 7 min. rijden
Internationale luchthaven Umbria – San Francesco d'Assisi (PEG), Perugia, Italië - 53 min. rijden
Restaurants
Via Roma Ristorante
13 min. wandelen
L'Angolo del Buon Gustaio
8 min. wandelen
L'Acquario
7 min. wandelen
Yuna Fusion Restaurant - Sushi & Chinese
16 min. wandelen
La Merangola
16 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt Residence al Lago over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Residence al Lago?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een maximumgewicht van 10 kg per huisdier toegestaan. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Residence al Lago inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Residence al Lago uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Residence al Lago?
Dit aparthotel ligt in Contrada Fontivegge, op 10 minuten wandelen van Lago Trasimeno, Palazzo della Corgna en Rocca del Leone. Ook Meer van Chiusi en La Braccesca Wijnmakerij liggen op 15 km afstand. Station Castiglione del Lago ligt op 26 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen over Residence al Lago
Beoordelingen
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 15 van 37 beoordelingen
10 - Uitstekend
15
Gastenscore: 8 - Goed. 18 van 37 beoordelingen
8 - Goed
18
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 37 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 37 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 37 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
8,6
Netheid
10
Locatie
9,6
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
8/10 – Goed
P.
18 sep 2022
Positief: Netheid
Fijne vakantie, simpel onderkomen
De kamer welke wij hadden was zeer simpel, netjes maar allemaal oud. Het bedje sliep prima. Fijn zwembad. Verwacht geen luxe. Prima Italiaans ontbijt en een zeer vriendelijke eigenaar Luigi die ook heerlijk voor ons heeft gekookt. Helaas viel het Meer echt tegen, te vies om in te zwemmen en ontzettend veel muggen overal. Stadje met een stevige klim te bereiken in 15 minuten.
P.
7 nachten verbleven in augustus 2022
10/10 – Uitstekend
Axelle
25 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Chouette hôtel
Hôtel très bien situé. Petit appartement parfaitement équipé pour se faire un repas. Le patron est très sympa et plein de bons conseils. La piscine était encore agréable, même si on était en fin de saison.
Parking gratuit tout proche
Axelle
3 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Daniele
25 aug 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Daniele
5 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
CHIARA
Reisde met partner
18 aug 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Residence carino e a 2 passi dal Lago Trasimeno.
Personale gentile e disponibile
CHIARA
7 nachten verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Marco
Reisde met partner
21 jul 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tutto sommato una buona esperienza
Marco
1 nacht verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Thord
15 jul 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Ganska enkla rum/lgh men allt fanns och mycket trevlig värd. Familjärt
Thord
3 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Maurizio
14 jul 2024
Positief: Comfort kamer
Maurizio
1 nacht verbleven in juli 2024
6/10 – Redelijk
Hananeh
8 jul 2024
Positief: Netheid, voorzieningen
We stayed for one night, but the rooms are only good for night, it was very expensive for the room and location
Hananeh
1 nacht verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Nazzareno
30 jun 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Nazzareno
1 nacht verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
Mishel
1 okt 2023
Buono.
Mishel
1 nacht verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Raniero
19 aug 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Un soggiorno in totale tranquillità con tutti i comfort che si può immaginare
Ottima colazione servita a scelta senza che tutti gli ospiti tocchino vassoi etc
Piscina pulitissima
Luoghi da visitare intorno molto interessanti
Proprietari cordiali e sempre pronti per aiutarci e consigliarci
Raniero
3 nachten verbleven in augustus 2023
8/10 – Goed
Maria Clemente
13 aug 2023
Maria Clemente
7 nachten verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Veronica
Reisde met partner
18 aug 2022
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Bellissima struttura con piscina a pochi metri dal lago. I proprietari sono gentilissimi e simpaticissimi ed hanno reso la nostra permanenza, anche se breve, molto piacevole
Veronica
1 nacht verbleven in augustus 2022
8/10 – Goed
Bruno
Reisde met familie
14 sep 2021
Positief: Netheid
Soggiorno complessivamente piacevole
Bruno
4 nachten verbleven in augustus 2021
8/10 – Goed
Francesca
Reisde met partner
30 aug 2021
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Struttura pulita in posizione strategica per la visita del lago e dintorni
Francesca
1 nacht verbleven in augustus 2021
6/10 – Redelijk
Fabio
30 aug 2021
Negatief: Comfort kamer
Fabio
2 nachten verbleven in augustus 2021
8/10 – Goed
anna
17 aug 2021
Positief: Netheid, comfort kamer
anna
5 nachten verbleven in augustus 2021
8/10 – Goed
rosa
14 aug 2021
Positief: Netheid, comfort kamer
rosa
3 nachten verbleven in augustus 2021
10/10 – Uitstekend
Léo
8 aug 2021
Positief: Netheid, comfort kamer
Un très agréable moment, un emplacement proche de tout, lac et centre historique. La résidence est idéal pour le repos et la détente.