Gehele woning

Villa Marcolina

Fotogalerie voor Villa Marcolina

Een villa met zwembad, tuinmeubilair en uitzicht op het landschap.
Een huis met een oprit, een trap en een goed verlichte tuin.
Een patio met buitenmeubilair, een grote parasol en een zwembad op de achtergrond.
Een slaapkamer met een bed, een bankje, een vloerkleed, een schilderij en twee bedlampjes.
Een woonkamer met een houten eettafel, een bank, een televisie en een deur naar een balkon.

Gehele woning

Max. aantal: 8250 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Barbecue
De huidige prijs is € 818
inclusief belastingen en toeslagen
5 jul - 6 jul

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Villa Marcolina

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Villa Marcolina biedt onder andere een terras en een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Verder zijn er nog deze extra voordelen:
    • 8 buitenzwembaden
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Tuinmeubelen en barbecues
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Villa Marcolina zorgen voor volop comfort met privézwembaden en voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
  • Gratis toiletartikelen en haardrogers

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • 8 buitenzwembaden
  • Privézwembad

Internet

  • Beschikbaar in de villa: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers

Badkamer

  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Buiten

  • Barbecue
  • Picknickplaats
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinmeubels

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen honden zijn welkom
  • 1 huisdier in totaal
  • Huisdieren verblijven gratis

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 16

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar, sleutelkastje

Huisdieren

Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 4.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT052006C23AJTGQZG
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

deze villa ligt in Castelnuovo Berardenga. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Oratorio di San Bernardino e Museo Diocesano en Porta Camollia. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Frateria di Padre Eligio en Circuito di Siena een bezoekje brengen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadion van Siena of Palasport Mens Sana. Bekijk onze reisgids voor Castelnuovo Berardenga
Meer villa's in Castelnuovo Berardenga
Kaart
santa margherita la suvera 4, Castelnuovo Berardenga, SI, 53019

In de buurt

  • Een historisch gebouw met een standbeeld ervoor.
    Banca Monte dei Paschi di Siena
    22 min. rijden - 10.0 km
  • Een historisch plein met geplaveid straatwerk, omringd door meerhoog gebouwen met traditionele architectuur.
    Piazza del Campo
    25 min. rijden - 11.1 km
  • Kunstgalerie La Fornace
    11 min. rijden - 6.1 km
  • Parco Sculture del Chianti
    12 min. rijden - 6.4 km
  • Azienda Agricola Losi Querciavalle
    13 min. rijden - 6.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Siena - 14 min. rijden
  • Luchthaven Peretola (FLR) - 80 min. rijden

Restaurants

  • Pizzeria Ristorante Camping Colleverde
    11 min. rijden
  • Hotel Executive
    12 min. rijden
  • McDonald’s
    11 min. rijden
  • Il Mulino
    22 min. rijden
  • Taverna di Vagliagli
    8 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Villa Marcolina over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft 8 buitenzwembaden.

Hoeveel kost een verblijf bij Villa Marcolina?

Vandaag, 4 jul. 2026, kost een verblijf bij Villa Marcolina van één nacht voor twee volwassenen op 5 jul. 2026 min. € 818, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Villa Marcolina?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Villa Marcolina inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Marcolina uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa Marcolina?

Deze villa in Castelnuovo Berardenga ligt op 3,3 km van Parco Sculture del Chianti en op 3,7 km van Azienda Agricola Losi Querciavalle. Ook Borgo Scopeto e Caparzo Srl en Fattoria della Aiola Wijnmakerij liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen over Villa Marcolina