Hotel Auaecoco bevindt zich in La Boquilla, een wijk in in Cartagena, en ligt in de buitenwijken en aan het strand. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Strand van Bocagrande en Haven, Forten en Groep van Monumenten. Daarnaast kun je ook Casa Museo Rafael Nuez en Casa de Rafael Núñez bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Jaime Moron-stadion of Estadio de Sóftbol de Chiquinquirá. Profiteer van het feit dat je dicht aan het water ligt door deel te nemen aan activiteiten zoals kajakken, parasailing en windsurfen. De regio biedt ook avontuurlijkere activiteiten zoals een ecotour volgen. Bekijk onze reisgids voor Cartagena
La Boquilla Cra 9 No. 35 - 37, Cartagena, Bolivar
In de buurt
Conferentiecentrum Cartagena de Indias
15 min. rijden - 9.9 km
Klokkentoren
15 min. rijden - 9.6 km
Strand van Bocagrande
20 min. rijden - 11.3 km
Playa la Boquilla
1 min. wandelen - 0.1 km
Internationaal conferentiecentrum Las Americas
20 min. wandelen - 1.7 km
Lokaal vervoer
Internationale luchthaven Rafael Núñez (CTG), Cartagena, Colombia - 12 min. rijden
Restaurants
Juan Valdez Café
12 min. rijden
Zona Norte
20 min. wandelen
Subway
12 min. rijden
Restaurante ERRE de Ramón Freixa
4 min. rijden
Blas El Teso Bar Restaurante
4 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Auaecoco
Hotel in La Boquilla
Een strandbar, dagelijks een gratis receptie en een terras vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Auaecoco. Met een ligging aan het strand en ligstoelen is dit hotel de ideale locatie voor je zonvakantie. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een tuin en een restaurant.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een continentaal ontbijt (toeslag), strandlakens en rookvrije accommodatie
Huwelijksservices, hulp bij uitstappen/tickets en conciërgeservice
Bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Auaecoco hebben leuke voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: COP 12.000 per persoon
Dagelijks gratis welkomstreceptie
Een restaurant
Een strandbar
Dingen om te doen
Fitnesslessen
Yogalessen
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Schoonmaakservice op verzoek
Buiten
Aan het strand
Aan het water
Picknickplaats
Strandlakens
Strandstoelen
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
3 etages
Koloniale architectuur
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Meer
Airconditioning
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 17.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen die jonger zijn dan 18 worden niet toegelaten in deze accommodatie voor volwassenen. Alle gasten van 18 jaar of ouder zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan COP 60000.00 per nacht.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer COP 12000 per persoon
Toeslag voor extra bed: COP 60000.00 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Gasten jonger dan 18 jaar oud worden bij deze accommodatie voor volwassenen niet toegelaten.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Voor sommige faciliteiten is de toegang beperkt. Voor meer informatie kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Auaecoco
Auaecoco Cartagena
Hotel Auaecoco
Hotel Auaecoco Cartagena
Hotel Auaecoco Hotel
Hotel Auaecoco Cartagena
Hotel Auaecoco Hotel Cartagena
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Auaecoco?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Hotel Auaecoco inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Auaecoco uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Auaecoco?
Dit hotel in La Boquilla ligt aan het strand, binnen 5 km afstand van Playa la Boquilla, Crespo Lineair Park en Internationaal conferentiecentrum Las Americas. Ook Strand van Bocagrande en Playa de Marbella liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Auaecoco
6,8
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
5,0
Locatie
7,0
Personeel en service
6,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 16 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 7 van 16 beoordelingen
8 - Goed
7
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 16 beoordelingen
6 - Redelijk
4
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 16 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 16 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
8/10 – Goed
Alvaro
24 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Bueno
Muy buen hotel
Alvaro
4 nachten verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
liliana
23 apr 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Todo perfecto!
Muy acorde precio calidad, muy confortable, limpio, si bien está en un pueblo de pescadores, es seguro y con unas playas muy tranquilas...y Julio da la información necesaria
liliana
8/10 – Goed
Gustavo
26 feb 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Gustavo
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
24 feb 2018
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Básico, cerca de la playa, lejos de Ciudad vieja
Clean but needs maintenance. The beach club is nice and the food delicious, but expensive. Far from downtown, convenient if you just want a beach getaway. The neighborhood is distant and lonely. The hotel is difficult to find- although it has a neon sign, it’s not lit. It’s a house, always closed. You have to ring a bell and wait for them to get the door. Staff is friendly (gracias por todo señora Claudia) but they have a helper who speaks little Spanish, and is not very helpful.
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Guillermo
6 feb 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
simplemente excelente
simplemente excelente
Guillermo
2 nachten verbleven in februari 2018
6/10 – Redelijk
Corey, Calgary
6 jan 2018
Positief: Netheid, comfort kamer
Nice hotel with interesting staff
Arrived to the hotel about 830 pm. Looked like it was close to other hotel restaurants. Wanting to walk and get dinner but was told by the hotel staff that it was unsafe to go outside. Asked for a cab and was told it was difficult to get one. Ending up leaving the hotel that evening. Staff working was rude to my spouse but apologies when we brought it up.
Corey
1 nacht verbleven in januari 2018
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
5 jan 2018
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mexeram em nossos pertences causando desconforto .
Banho frio. Localização perigosa. Barulho de outros hóspedes. Mexeram em nossos pertences. Pedi para falar com o proprietário e o funcionário disse nos que ele morava em Miami . Falei que eu chamaria a polícia e riu de maneira debochada. Não fiz boletim de ocorrência por medo de represálias .
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in december 2017
6/10 – Redelijk
Leonardo
16 mrt 2017
Positief: Netheid, comfort kamer
Bastante bien
El Hotel esta a 5/10 min en auto de la ciudad amurallada. La habitacion "Barracuda" estuvo muy bien, pero al estar al lado de las mesas de desayuno con pared de tablas de madera, uno llega a escuchar todos los sonidos y voces del exterior. Carece de cochera por lo que hay dejar el vehiculo bajo el cuidado de un vigilador porque segun la gente del hotel tienden a robar los vehiculos sin supervision. El desayuno excelente.
Leonardo
2/10 – Ontzettend slecht
RAQUEL MERCEDES
26 feb 2017
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
RAQUEL MERCEDES
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
17 jan 2017
Positief: Personeel en service
Buenos días, primero el hotel queda cerca a playa para los que no quieren ir a islas, segundo el personal del hotel muy atentos, tercero no me gustó la ubicación, nuy lejos de bocagrande y del centro histórico, siempre toca coger taxi y son caros, cuarto el segundo día de estancia no realizaron aseo a la habitación.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Victor Hugo
23 jul 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Victor Hugo
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
15 jan 2016
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Hotel is located close to the beach, staff is very good - paying attention to detail. This is a family run hotel. Like I read on other reviews, it is located in a barrio popular, but I knew that going in to it. I felt safe while we were there. Quit and out of the bustle of Cartagena, but a very easy taxi ride into the city.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
16 sep 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The hotel is only 10 minutes far from the city, in front bof a beautiful beach without restrictions, where you can bath and swim almost all the year.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
NELSON ELIECER, Bogota
4 sep 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Es un lugar agradable y acogedor
El hotel es muy agradable y acogedor las habitaciones son lindas y aseadas, el sector esta en límite de la boquilla por lo que tiene malas referencias pero se puede solucionar pidiendo servicio de taxi por llamada
NELSON ELIECER
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
3 mrt 2015
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Should not be in the Expedia list of hotels..
Bad, lost 78.00 usd pictures very nice, not according to hotel
Geverifieerde reiziger
2/10 – Ontzettend slecht
Rodrigo, Chile
5 apr 2014
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel muy mal ubicado
Estimados amigos de Hoteles.com:
La verdad no me atreví a entrar al hotel simplemente por su mala ubicación. Está inserto en un sector social tremendamente vulnerable donde es posible apreciar claramente no sólo el mal estado del entorno sino también percibir la falta de seguridad. Tuve que cambiarme a un hotel del sector Bocagrande.
Como dato aparte, la inseguridad es posible detectarla en cualquier sector de Cartagena, por muy acomodado que este sea.
Saludos.