Davé Paradise ligt in Manga, een wijk in Cartagena. Klokkentoren en Muren van Cartagena zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je liever iets actiefs doet, kan dat bij Haven van Cartagena. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Campo Softball Nuevo Bosque of Jaime Moron-stadion. Bekijk onze reisgids voor Cartagena
Carrera 18B # 26-113 Segundo callejón, Cartagena, Cartagena, 13001
In de buurt
Conferentiecentrum Cartagena de Indias
16 min. wandelen - 1.4 km
Klokkentoren
4 min. rijden - 1.5 km
Cartagena Fishing Club
8 min. wandelen - 0.7 km
Plaza de la Trinidad
14 min. wandelen - 1.2 km
Haven van Cartagena
19 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
Internationale luchthaven Rafael Núñez (CTG), Cartagena, Colombia - 16 min. rijden
Restaurants
Sunset Frozen Cocktails
7 min. wandelen
Koi Koi Sushi
8 min. wandelen
Restaurante De Res
8 min. wandelen
Cosechas
2 min. wandelen
Pacho & Guillo
6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Davé Paradise
Hotel vlak bij Conferentiecentrum Cartagena de Indias
Davé Paradise ligt in de buurt van Haven van Cartagena en Klokkentoren en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Davé Paradise bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Davé Paradise?
Vandaag, 28 okt. 2026, kost een verblijf bij Davé Paradise van één nacht voor twee volwassenen op 8 nov. 2026 min. € 39, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Davé Paradise inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Davé Paradise uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Davé Paradise?
Dit hotel ligt in Manga, op 2 km afstand van Technologische Universiteit van Bolívar, Conferentiecentrum Cartagena de Indias en Klokkentoren. Ook Fuerte del Pastelillo en Cartagena Fishing Club liggen op 10 minuten wandelen.