Geheel appartement

Residence Le Soleil

Fotogalerie voor Residence Le Soleil

Voorkant van accommodatie
Appartement, 1 slaapkamer | Balkon
Appartement, 1 slaapkamer | Woonruimte | Flatscreentelevisie
Appartement, 1 slaapkamer | 1 slaapkamer, een bureau, babybedden (toeslag), wifi (toeslag)
Appartement, 1 slaapkamer | Badkamer | Een douche, een bidet

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 546 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Parking inbegrepen
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Residence Le Soleil

Dit appartement beschikt naast wifi in gemeenschappelijke ruimtes over gratis parking. Dit appartement is voorzien van een flatscreentelevisie met digitale zenders en een kitchenette met een koelkast, oven en kookplaat. Er zijn gemakken als een wasmachine en een zetelbed, terwijl je ook kunt gebruikmaken van wifi (toeslag) en een balkon.Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Dit appartement heeft 2 kamers. Elke kamer heeft een balkon. Elke kamer heeft een zitruimte en is ingericht met tweepersoons zetelbedden en bureaus. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet.

Tegen betaling kan wifi op de kamers worden aangeboden. Elke flatscreentelevisie heeft digitale zenders.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi (EUR 7 per dag)
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: wifi (EUR 7 per dag)

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Babybed: EUR 5 per dag
  • Gratis verblijf voor kinderen (zie details)

Kitchenette

  • Koelkast/diepvriezer
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven

Slaapkamers

  • Slaapbank
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Bidet
  • Douche

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Apart zitgedeelte
  • Woonkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv met digitale zenders

Buiten

  • Balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Werkplekken

  • Bureau

Klimaatregeling

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Diensten en faciliteiten

  • Geen huishoudservice

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 1 gebouw
  • 2 units

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: 19.30 uur
Toeslag voor late check-in tussen 19.30 uur en 23.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Piazza Papa Giovanni 10].
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Als je na de openingstijden bij deze accommodatie arriveert, dien je op een andere locatie in te checken: [Hemingway via Firenze 27].
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.30 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 3 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 5.00 per dag.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 1.90 per persoon, per nacht.
  • Schoonmaakkosten: EUR 40 per accommodatie, per verblijf
  • Toeslag voor beddengoed: EUR 6 per persoon, per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor wifi in de kamer: EUR 7 per dag (bedrag kan variëren)
  • Toeslag voor wifi in gemeenschappelijke ruimtes: EUR 7 per dag (bedrag kan variëren)
  • Toeslag voor late check-in tussen 19.30 uur en 23.30 uur
  • Toeslag voor babybed: EUR 5.00 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Residence Soleil Apartment Caorle
Residence Soleil Apartment
Residence Soleil Caorle
Residence Soleil
Residence Le Soleil Caorle
Residence Le Soleil Apartment
Residence Le Soleil Apartment Caorle

Over deze buurt

dit appartement ligt in Caorle. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Klokkentoren en Madonna dell'Angelo-kerk. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Pretpark Luna Park en Parco Acquatico Aquafollie een bezoekje brengen. Luna Park Adriatico en Parco Zoo Punta Verde zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Caorle
Meer appartementen in Caorle
Kaart
Via Faconera 70, Caorle, VE, 30021

In de buurt

  • Spiaggia di Ponente
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Pineta Park
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Parco Acquatico Aquafollie
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Laguna di Caorle
    19 min. wandelen - 1.7 km
  • Madonna dell'Angelo-kerk
    7 min. rijden - 2.2 km

Lokaal vervoer

  • Station San Stino - 29 min. rijden
  • Luchthaven Marco Polo (VCE) - 55 min. rijden

Restaurants

  • Ristorante Al fogher
    4 min. rijden
  • Pizzeria Al Veliero
    17 min. wandelen
  • Chiosco Havana
    11 min. wandelen
  • Gelateria Europa
    19 min. wandelen
  • la Caorlotta
    18 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Residence Le Soleil?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Residence Le Soleil inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: 19.30 uur. Laat inchecken kan tussen 19.30 uur en 23.30 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.

Tot hoe laat kan ik bij Residence Le Soleil uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Residence Le Soleil?

Dit aan het strand gelegen appartement in Caorle ligt op 10 minuten wandelen van Spiaggia di Ponente, Adriagolf en Pineta Park. Ook Pretpark Luna Park en Parco Acquatico Aquafollie liggen op 2 km afstand.

Beoordelingen over Residence Le Soleil