Gehele woning·Particuliere eigenaar
Casa Taulois Canela Centro
Dit vakantiehuis in Canela is voorzien van een keuken
Fotogalerie voor Casa Taulois Canela Centro





Beoordelingen
9,0 op 10 –
Fantastisch
Gehele woning
1 badkamerMax. aantal: 549.6 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 38
inclusief belastingen en toeslagen
26 jan - 27 jan
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Residencial Dona Virginia
Residencial Dona Virginia
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
- Parking inbegrepen
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 3 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor huisdieren: BRL 50 per huisdier (varieert op basis van verblijfsduur)
- Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Over deze buurt

R. Henrique Muxfeldt, 126, Canela, RS, 95680282
In de buurt
- Catedral Nossa Senhora de Lourdes13 min. wandelen - 1.1 km
- Ecoparque Sperry15 min. wandelen - 1.3 km
- Praça João Corrêa18 min. wandelen - 1.5 km
- Teatro Municipal de Canela18 min. wandelen - 1.5 km
- Alpen Park2 min. rijden - 2.4 km
Lokaal vervoer
- Caxias do Sul (CXJ-Aeroporto Hugo Cantergiani) - 102 min. rijden
Restaurants
- Ginger House Doces19 min. wandelen
- Restaurante Sabor de Casa2 min. wandelen
- Restaurante La Nostra Famiglia12 min. wandelen
- Caracol Gourmet16 min. wandelen
- Confeitaria Martha17 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Casa Taulois Canela Centro
Beoordelingen
9,0








